Представники Львівської обласної кінокомісії з робочим візитом відвідали Трускавець

28 січня 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні відбулась робоча зустріч представників кінокомісії при Львівській облдержадміністрації з керівництвом Трускавецької міської ради та організаторами кінофестивалю «Корона Карпат».

Як розповів директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА Дмитро Посипанко, школа кіномайстерності та кінофестиваль «Корона карпат» в Трускавці – чи не єдині проєкти, які сприяють розвитку кіноматографу на місцевому рівні та області загалом. Такий досвід потрібно передавати й іншим громадам нашої області.

«Львівська обласна кінокомісія вже розпочала роботу щодо формування інтерактивної мапи про місцеві локації, які будуть привабливі для кінозйомок», - додав Дмитро Посипанко.

Цього року міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» відбудеться  03 – 06 листопада 2022 року у м. Трускавець, Львівської області. Фестиваль проводять з метою популяризації кращих досягнень українського кіно, а також для зміцнення та збагачення взаємин між митцями кіно та українським глядачем.

Окрім того, на зустрічі обговорили роботу Львівської обласної кінокомісії у 2022 році, діяльність Трускавецької школи кіномайстерності, створення інтерактивної мапи локацій для кінозйомок, проведення X ювілейного кінофестивалю «Корона Карпат» та реалізація спільних проєктів з Українським культурним фондом та Державним агентством України з питань кіно.

Нагадаємо, що на початку цього року при Львівській облдержадміністрації створили Львівську обласну кінокомісію. До її складу, окрім представників структурних підрозділів Львівської ОДА, входять кіноексперти та представники правоохоронних органів.

Основними завданнями комісії є:

  • надання консультаційної, організаційної для отримання суб’єктами кінематографії погоджень на проведення кінозйомок;
  • надання консультаційної, організаційної, технічної, представницької для отримання суб’єктами кінематографії погоджень на проведення кінозйомок;
  • формування баз даних та оприлюднення інформації про місцеві локації, привабливі для кінозйомок;
  • формування баз даних та оприлюднення інформації про місцеві кіновиробничі обслуговуючі, зокрема сервісні, підприємства, установи, організації, що надають послуги, пов’язані з кіновиробництвом;
  • організація та проведення заходів, спрямованих на розвиток та підтримку кіновиробництва та/або створення аудіовізуального твору в Україні.
  • та ін.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook