Вакцинація населення та безпека громад: Львівщина виокремила пріоритетні напрямки співпраці з ЮНІСЕФ

4 вересня 2021р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Відбулась зустріч голови Львівської ОДА Максима Козицького з Координаторкою системи ООН в Україні Оснат Лубрані. Також серед гостей вітали Голову представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурата Шахіна.

Сторони обговорили поточні проєкти Львівщини та новий цикл програми діяльності ЮНІСЕФ на 2023-2028 роки, а також виокремили основні напрямки співпраці на найближчий період.

«Львівська область зацікавлена у проєктах ООН та ЮНІСЕФ. Зараз в регіоні відбувається багато змін, запроваджуються нові ініціативи і підтримка з боку цих організацій дасть великий поштовх у розвитку наших напрацювань. Серед пріоритетних напрямків роботи можна назвати вакцинацію населення, а особливо освітян, адже розпочався новий навчальний рік. Для цього ми робимо усе можливе, зокрема посилюємо інформаційну кампанію, продовжуємо створювати нові пункти вакцинації. У процесі децентралізації на Львівщині утворились 73 громади. Тому не менш важливо зараз зосередитись на питанні безпеки у цих громадах. У кожній ТГ мають бути поліцейські станції, рятувальники, аби люди змогли себе відчути захищеними. Наступний наш пріоритет – розвиток профтехосвіти, аби молодь також обирала робітничі професії та створювала конкурентоспроможність на ринку», - розповів очільник Львівщини Максим Козицький.

Своєю чергою, представники ЮНІСЕФ висловили готовність підтримати проєкти щодо вказаних напрямків роботи. Першочергово, це стосується заходів у відповідь на COVID-19.

«Ми працюємо над тим, щоб розробити план роботи на найближчі 5 років. Тож нам важливо дізнатись про ті галузі, у яких ЮНІСЕФ може надати Україні та Львівщині підтримку упродовж цього періоду. Ми беремо активну участь в різноманітних проєктах щодо вакцинації, тому готові надавати підтримку в забезпеченні вакцинами чи іншим необхідним обладнанням, аби покращити темпи вакцинації в Україні та у Львівській області», - наголосив Мурат Шахін.

Прикладом співпраці з ЮНІСЕФ є участь області в ініціативі «Громада, дружня для дітей та молоді». Як зазначив начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, зараз цю програму необхідно трансформувати, бо з’явились нові громади з новими баченнями та ідеями. А також, за його словами важливо напрацювати інформаційну кампанію щодо розвитку сімейних форм виховання дітей, а саме патронату, прийомних сімей та будинків сімейного типу. Додатково варто організувати навчання фахівців соціальної роботи, які працюють з дітьми.

Нагадаємо, що у Львові відбувається щорічний молодіжний захід для молоді «Молодвіж». Цьогорічний захід побудований навколо ідеї дати голос молоді озвучити свої проблеми. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та ініціатива "Громада, дружня до дітей та молоді" створять на форумі свій майданчик. Тож молодь запрошують долучитися до обговорення на Молодвіж у Львові.

Ілона Орнат

 

Ключові слова:

ЮНІСЕФ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook