ЮНІСЕФ продовжує допомагати маленьким українцям в час війни: Максим Козицький зустрівся з делегацією дитячого фонду ООН

31 березня 2022р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з делегацією ЮНІСЕФ. Очолила її Регіональний директор ЮНІСЕФ у країнах Європи та Центральної Азії, Спеціальний координатор із питань кризи біженців та мігрантів у Європі Афшан Хан.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює у 190 країнах і територіях для охоплення найуразливіших дітей та молоді, які найбільше потребують допомоги. Не є винятком і Україна. Тут ЮНІСЕФ активно допомагає від подій 2014 року, ще більш посилили роботу з початку російського широкомасштабного вторгнення в Україну.

«Щиро дякуємо за допомогу, яку ви надавали до цього часу. Також ЮНІСЕФ одна з небагатьох організацій, яка і з перших днів війни з нами. Ваша допомога і на фронті і в тилу дуже вагома і важлива», - зазначив Максим Козицький.

«Дякуємо вам за сприяння в доставці наших гуманітарних вантажів. Ми є з вами під час війни та залишимось після її завершення», - наголосила Афшан Хан.

Регіональний директор ЮНІСЕФ у країнах Європи та Центральної Азії додала, що окрім допомоги дітям у гарячих точках ведення бойових дій та областях України, куди переїжджають сім’ї, рятуючись від війни, ЮНІСЕФ зосередить також свою увагу на дітях, які покидають країну.

Представник Офісу Президента Олена Симоненко ознайомила присутніх з алгоритмом дій щодо отримання і розподілу гуманітарної допомоги, який зараз працює в Україні відповідно до потреб територій.

Сторони обговорили деталі подальшої співпраці.

На завершення зустрічі Максим Козицький передав представникам Фонду потребу в області для діток переселенців.

Нагадаємо, що ЮНІСЕФ в Україні працює над реалізацією ключових зобов’язань із задоволення гуманітарних потреб дітей, зокрема доступу до освіти, психосоціальної допомоги, води і санітарії, навчання з питань мінної небезпеки, охорони здоров’я матері та дитини, а також послуг для людей, що  живуть із ВІЛ/СНІДом.

Ключові слова:

ЮНІСЕФ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook