Балансоутримувачам держмайна області наголосили на ефективності його використання

8 вересня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 вересня, під головуванням директора департаменту економічної політики облдержадміністрації Степана Куйбіди відбулось засідання робочої групи з питань ефективного використання державного майна у Львівській області.

Учасниками зустрічі стали представники профільних департаментів ЛОДА, регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

В межах зустрічі розглянули ситуацію із державним майном, яке не використовується балансоутримувачами-підприємствами Львівщини. Серед них:

  • ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна»;
  • ДП «Львівський військовий лісокомбінат»;
  • Державне геофізичне підприємство «Укргеофізика»;
  • Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну.

У підсумку роботи балансоутримувачі мають підготувати необхідні пакети документів щодо тих приміщень, які не використовуються для їх передачі до Фонду Держмайна на подальшу приватизацію, або ж оренду.

До слова, цьогоріч від приватизації об’єктів державної власності у Львівській області очікують понад 700 млн гривень надходжень у Держбюджет.

Опісля члени робочої групи розглянули питання щодо передачі об’єктів житлового фонду, інженерної інфраструктури, захисних споруд цивільного захисту які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу господарських товариств, зі сфери управління Регіонального відділення Фонду державного до сфери управління Львівської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що кількість таких об’єктів складає 85 одиниць. З-поміж них: 64 – житлові будинки, 4 – гуртожитки та 17 господарських будівель.

Наприкінці зустрічі увагу зосередили на питанні стимулювання процесу приватизації  об’єктів незавершеного будівництва.

Ключові слова:

держмайно

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook