Для бізнесу, який планує релокацію на Львівщину, Фонд держмайна проведе онлайн захід по актуальних об’єктах для оренди

8 квітня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Регіональне відділення Фонду держмайна України співпрацює з Львівською обласною військовою адміністрацією та допомагає у релокації бізнесу з регіонів, які зазнали найбільших руйнувань. Так, 11 та 13 квітня Фонд проведе онлайн-заходи з бізнесом, який переїжджає зі східних областей та шукає незадіяні вільні виробничі приміщення, площі.

«Сьогодні вся країна працює на перемогу. Завдання бізнесу у цей час максимально ефективно функціонувати задля забезпечення потреб держави та громадян, для підтримки та розвитку економіки, незважаючи на обставини часу. Регіональне відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях бере активну участь у пошуку приміщень для релокації бізнесу з гарячих точок»,- зазначають у відомстві.

Відтак, з метою інформування якомога більшої кількості представників бізнес спільноти, які релокують свої потужності із зони ведення активних бойових дій, про наявність незадіяних (вільних) площ, приміщень, державного майна, яке перебуває в управлінні Фонду 11 та 13 квітня проведуть онлайн захід «Релокація: актуальні об'єкти оренди на Львівщині» (через платформу Facebook).

Спікерами будуть начальник управління орендних відносин регіонального відділення ФДМУ по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Оксана Іватьо та начальник відділу забезпечення повноважень з контролю Наталія Садницька.

Доповідачі розкриють тему змін в чинному законодавстві щодо орендних відносин, презентуватимуть об'єкти державного майна, доступні для оренди, наявність вільних площ та приміщень (будівель) в орендарів. Учасники заходу отримають детальні характеристики об'єктів та закладений у них потенціал для ведення бізнесу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook