Інститути громадянського суспільства запрошують на тренінг щодо особливостей проведення громадської експертизи

17 вересня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

28 вересня на платформі ZOOM проведуть тренінг на тему: «Громадська експертиза - корисний інструмент в арсеналі громадського активіста». До участі у навчанні запрошують представників громадських рад та інститутів громадянського суспільства.

Інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації.

Громадська експертиза – це інструмент, який передбачає проведення інститутами громадянського суспільства, громадськими радами оцінки діяльності органів виконавчої влади, ефективності прийняття і виконання такими органами рішень, підготовку пропозицій щодо розв’язання суспільно значущих проблем для їх врахування органами виконавчої влади у своїй роботі. Розповідають організатори.

Початок заходу о 15:00 год, тривалість до двох годин.

Спікером буде експертка з питань доступу до публічної інформації та застосування механізмів громадської участі Оксана Ващук-Огданська. Вона поділиться практичними навичками проведення громадської експертизи.

Для участі у заході необхідно зареєструватись за посиланням  до 26 вересня. Посилання на ZOOM-подію буде надіслане на вказану електронну пошту.

Додамо, що Порядок проведення громадської експертизи визначено Постановою КМУ від 5 листопада №976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади» та є одним із елементів демократичної держави з розвиненим громадянським суспільством.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook