Реабілітаційний центр “Назарет” надає допомогу учасникам АТО/ООС

27 вересня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

За підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Реабілітаційний центр "Назарет" реалізує програму психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючих подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників бойових дій (ООС/АТО).

Метою програми є:

▪ забезпечення умов для проходження психологічної реабілітації та духовного відновлення ветеранів ООС/АТО від алкогольної та наркотичної залежності в ЗРЦ “Назарет”;

▪ проведення психотерапевтичної і духовної роботи по виходу зі співузалежненості членам їх сімей та близькому оточенню;

▪ підвищення рівня поінформованості з питань соціальної підтримки учасників ООС/АТО та їх сімей;

▪поліпшення ефективності взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування з регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників ООС/АТО та членів їх сімей.

Реабілітаційна програма "Назарет" допомагає узалежненій людині сформувати нову, адекватну і тверезу концепцію свого захворювання (залежності), допомагає навчитися жити з хворобою на рівні свідомого контролю. Поступово відбувається переоцінка як самого себе, так і своїх потенційних можливостей, а також міжособових контактів. Сам процес одужання розуміється не як просто стриманість від вживання психоактивних речовин, а особистісне зростання (фізичне, емоційне, духовне і суспільне) до тверезості і зрілості в прийнятті рішень та відповідальності за свої дії. В програмі даються орієнтири та підтримка для досягнення цієї мети. Кожен Крок програми допомагає проаналізувати власні переживання і досвід, досягти змін в усіх життєво важливих сферах і сформувати стійкі установки на життя без вживання алкоголю та наркотиків.

З точки зору психотерапевтичної реальності ця програма є добре організованим психотерапевтичним процесом, в якому залежній людині надається дійсна допомога і підтримка з боку терапевтів, психологів, консультантів і священиків, а також терапевтичної спільноти (інші реабілітанти що проходять лікування у реабілітаційному центрі "Назарет").

Контакти реабілітаційного центру "Назарет": 099 661 66 78; 067 679 05 06; 063 554 87 78.

Ключові слова:

Назаретучасники АТО

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook