90 % об’єктів житлово-комунальної сфери області готові до осінньо-зимового періоду

23 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Вчора відбулося засідання комісії з питань розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства «Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період» відповідно до затвердженого плану роботи Громадської ради при Львівській облдержадміністрації на 2021 рік.

Як зазначив заступник директора – начальник управління житлово-комунального господарства департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Петро Назар технічний стан готовності об’єктів до осінньо-зимового періоду на сьогодні становить 90%.

«Підготовка, модернізація та заміна мереж триватимуть до початку опалювального сезону, а також здійснюватиметься контроль протягом всього опалювального сезону», - додав він.

Також на засіданні розглянули ситуацію щодо:

- Стану готовності до осінньо-зимового періоду Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ

- Стану заключення договорів між підприємствами, що надають послуги з централізованого теплопостачання, які використовують газ та газопостачальними організаціями та наголошено на тому, що тарифи на тепло- та водопостачання змінюватися не повинні.

Ключові слова:

опалювальний сезон

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook