Новояворівськ та Новий Розділ готові до опалювального сезону

28 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 28 вересня, відбулась онлайн нарада із заступником Міністра розвитку громад та територій України Наталією Хоцянівською щодо проблемних питань з підготовки областей до опалювального сезону. Львівщина долучилась онлайн.

Як зазначили в межах наради станом на сьогодні ТЕЦ Новояворівська та Нового Роздолу готові до старту опалювального сезону.

Середній показник готовності по містах понад 95%.

Тариф на послуги з постачання теплової енергії Новояворівськ затвердив ще 1 вересня.

Що ж стосується Нового Роздолу, то на сьогодні міська рада погодила план виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, надання  з послуг постачання теплової енергії та постачанння гарячої води на 2021 рік. А тариф на послуги затвердять на найближчій сесії.

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА загалом 95% об’єктів житлово-комунального господарства області на сьогодні готові до старту опалювального сезону. Відтак,  Львівщина увійде в опалювальний сезон вчасно.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook