Старт Школи експортера: понад два десятки підприємців області навчаються основам експортної діяльності

5 жовтня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 жовтня, понад два десятки підприємців із Львівщини розпочали навчання у Школі експортера – рівень BASIC. Інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для успішного виходу на зовнішні ринки для розширення географії свого бізнесу.

«Львівщина має потенціал для розвитку - велику кількість малих та середніх підприємців, які виготовляють якісну продукцію та послуги. Це все має бути представлено широкому загалу закордонних ринків. І важливо сьогодні бути конкурентоздатними на світовому ринку. Завдяки Школі експортера-рівень BASIC ми хочемо навчати наших підприємців з чого складаються основні аспекти ведення успішного експорту, допомогти зрозуміти як долати різноманітні бар’єри на цьому шляху і розширювати географію свої товарів та послуг», - зазначив заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів.

Перший тренінг для учасників Школи провела к.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, автор статей у професійних економічних виданнях Юлія Попівняк. Його темою стала культура ведення комунікації з діловими партнерами.

В межах першого тренінгу обговорили такі важливі питання:

- найпоширеніші перешкоди для ефективної комунікації з іноземними партнерами;
- культурні особливості ведення ділових переговорів, порівняння особливостей спілкування з партнерами з різних регіонів світу;
- практичні поради та лайфхаки культури ведення спілкування з партнерами з Китаю, США, Туреччини, Німеччини, Данії.

Загалом в межах освітнього курсу передбачено 8 модулів. Освітній проєкт триватиме з 5 жовтня по 2 листопада 2021 року.

Зазначимо, що освітній проєкт проводить Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, Асоціацією Професійних Митних Посередників та НУ «Львівська Політехніка».

Ключові слова:

школа експортера

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook