Завершився інтенсивний триденний освітній курс для експортерів

18 листопада 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 листопада, відбувся третій та заключний тренінг освітнього курсу «Школа експортера – рівень PRO».

Спікерами сьогоднішнього тренінгу виступили директор департаменту міжнародних операцій АТ «УКРПОШТА», ініціаторка проєкту E-EXPORT SCHOOL Юлія Павленко та партнер CroweMikhailenko, директор ГО «Палата податкових консультантів», позаштатний консультант Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Віталій Смердов.

В межах третього тренінгу обговорювалися можливості В2С онлайн-експорту та види оподаткування при здійсненні експорту.

Загалом, участь в освітньому проєкті взяли 36 експортерів з Львівщини та інших областей. Спікерами виступили провідні українські експерти у сфері експортної діяльності.

«Дуже тішить, що наші учасники – це активні підприємці, які прагнуть розвиватися та підкорювати нові іноземні ринки. Експортна діяльність сприяє поширенню нового позитивного бренду Львівщини та України загалом у світі. Департамент економічної політики та Сектор з питань підтримки експорту запланували ще більше нових крутих проєктів для експортерів у 2022 році. Запрошуємо бізнес Львівщини випробувати отримані теоретичні знання на практиці в рамках торговельних місій, які організовує Львівська ОДА», – прокоментували в департаменті економічної політики.

«Школа експортера – рівень PRО» – це комплексний освітній курс, що складається з 6 інтенсивних онлайн тренінгів. Він тривав у період з 16 по 18 листопада 2021 року. По завершенню курсу всі учасники отримають сертифікати про проходження освітнього курсу «Школа експортера – рівень PRO».

Нагадаємо, що Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, Асоціацією Професійних Митних Посередників та НУ «Львівська Політехніка» проводить освітні заходи для бізнесу Львівщини «Школа експортера  – рівень BASIC» та «Школа експортера  – рівень PRО», щоб ознайомити та поглибити знання із зовнішньоекономічної діяльності.

Інформаційний партнер – Офіс з розвитку підприємництва та експорту.

Ключові слова:

школа експортера

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook