Розвиток агропромисловості та сільських територій: у Львові триває Міжнародний науково-практичний форум

7 жовтня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Упродовж 5-7 жовтня, у Львівському національному аграрному університеті відбувається XXІІ Міжнародний науково-практичний форум «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій».

У роботі форуму взяли участь представники близько 80 установ та організацій науки і освіти, в тому числі 30 зарубіжних.

Участь у відкритті заходу прийняли заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний та директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

«Розвиток аграрного сектору економіки взаємопов’язаний з розвитком сільських територій. В агропромисловому комплексі створюється майже 20% внутрішнього регіонального продукту, аграрний комплекс гарантує продовольчу безпеку та формує значний експортний потенціал. В цьому процесі важлива роль відводиться науці, яка сприяє інноваційному та ефективному розвитку аграрного сектору Львівщини в нових умовах, зокрема в умовах децентралізації та запровадження ринку землі, - зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

У межах форуму відбудеться 10 науково-практичних конференцій на яких підійматимуться питання органічного виробництва, розвитку плодово-ягідництва, земельних відносин тощо. За результатами виступу науковців опубліковано видання, яке містить шляхи розв’язання актуальних проблем в агропромисловому комплексі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook