Плюс 4 млн грн для відшкодування до ставки «0» за кредитами на інвестиційні цілі: депутатська комісія підтримала пропозицію

22 жовтня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Додати ще 4 мільйони гривень для відшкодування відсоткової ставки до 0% за кредитами для підприємців, які створюють робочі місця - таку пропозицію департаменту економічної політики  підтримали на комісії з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій.

«Йдеться про унікальну для України ініціативу, яку Львівщина першою почала втілювати лише 2 місяці тому. Вона полягає у компенсації відсотків державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» для тих підприємців, які створюють нові робочі місця, до нуля»,-  пояснив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Наразі за такими правилами у межах програми конкурентоспроможності області компенсували відсоткову ставку до 0% для 230 інвестиційних кредитів. Це - більше, аніж очікували, відтак, передбачених програмою 5,5 млн гривень для компенсації відсотків на півроку є недостатньо.

Щоб виділити додаткові кошти, підтримати пропозицію мають депутати Львівської обласної ради на сесії у вівторок, 26 жовтня.

«Ініціатива з відшкодування відсотків до 0 вже зарекомендувала себе як добрий інструмент для підтримки бізнесу та створення робочих місць»,-  наголосив Максим Козицький.

Більше про дію програми та хто може отримати кредит під 0% за посиланням.

Ключові слова:

Доступні кредити 5-7-9%

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook