На Львівщині розіграють Кубок Захисника України зі стендової стрільби (+ВІДЕО)

12 листопада 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 листопада, на спортивній базі обласної Школи вищої спортивної майстерності «Львівський стрілецький стенд» стартують відкриті обласні змагання зі стрільби стендової «Кубок Захисника України».

Змагання започатковані 2017 року та щорічно проводяться Львівською обласною радою, управлінням молоді та спорту Львівської ОДА, федерацією стрілецького спорту області, школою вищої спортивної майстерності за підтримки меценатів та партнерів заходу.  

Випробують свої сили та навички у спортивних дисциплінах стендової стрільби – круглому, траншейному стендах та спортінг учасники АТО та бойових дій. Найкращих визначать також і серед професійних спортсменів-стендовиків Львівщини.

Цьогоріч вже вдруге змагання відбудуться, не тільки в особистому заліку, а ще й в командній першості. Кожна команда налічуватиме 3 особи.  Переможців визначать за сумою результатамів кожного учасника команди. За підсумками кваліфікації відбудуться фінальні змагання у всіх категоріях.

Зауважимо, стрільба стендова є одним з пріоритетних видів спорту для Львівщини.  До штатної збірної команди України у 2021 роцi входить 11 спортсменів Львівщини. За аналізом Міністерства молоді та спорту України, щодо стану розвитку стрільби стендової  у регіонах України та фізкультурно-спортивних товариствах у 2018-2021 роках Львівська область впевнено посідає ІІ місце серед усіх областей, які розвивають цей вид спорту.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook