"Спорт для всіх": триває серія заходів для вихованців дитячих будинків

9 грудня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Львівський обласний центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» традиційно наприкінці року організовує змагання у школах-інтернатів, дитячих будинках та дитячих будинках сімейного типу. Такі візити відбуваються у межах соціально-спортивного проєкту «Ти зможеш, якщо зміг я».

«Такі змагання - чудова можливість привити дітям любов до спорту у ненав’язливий спосіб. Ігри, естафети, чесна боротьба за перемогу — все це викликає у малечі цілий спектр позитивних емоцій. Зазвичай наприкінці таких заходів діти питають нас, чи приїдемо ще», - розповів директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Цьогоріч фахівці центру відвідали вже 6 закладів: дитячий будинок «Добре серце» у селі Новий Милятин, Турківську школу-інтернат, Львівський ліцей «Просвіта»,  Підгірцівську спеціальну школу-інтернат, дитячий навчальний заклад №15 інтернатного типу «Сиротинець» у Стрию та вихованців дитячого будинку «Рідний дім» у Сасові. Загалом цьогоріч відвідають 12 закладів такого типу.

У межах візиту відбуваються різноманітні естафети, змагання на випробування сили, гнучкості, спритності, змагання з тенісу настільного, футзалу, а також спортивні вікторини.

На згадку про заходи учасники отримують пам’ятні медалі, грамоти та спортивний інвентар. Змагання відбуваються за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook