Максим Козицький долучився до Божественної Літургії в межах святкування 20-ї річниці приїзду Івана Павла ІІ в Україну

27 Червня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбулась Божественна Літургія в межах святкування 20-ї річниці приїзду Івана Павла ІІ в Україну.

Літургію відслужив Блаженніший Святослав Шевчук. До богослужінь долучились представники влади, мешканці та гості міста.

«Я доволі добре пам’ятаю той візит, двадцять років тому. В одній з промов Папа тоді сказав, що «Ви матимете таку Україну, яку самі собі збудуєте». Багато хто тоді не розумів цих слів. Але з погляду сьогоднішнього дня ми можемо направду сказати, що це були пророчі слова. Лише через три роки після візиту Папи відбулася Помаранчева революція. І наш народ взявся за розбудову країни. За створення демократичної держави, з прозорими правилами та рівними для всіх умовами. На жаль, з першого разу це не вийшло. Тоді терплячий, але наполегливий український через 10 років вдруге взявся міняти країну. Ми зараз продовжуємо шлях тих перетворень, які започаткували люди на Майдані», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також очільник області підкреслив, що Папа, будучи поляком за походженням, зробив багато для історичного примирення наших народів. Від нього ніколи не було чути якоїсь культурної зверхності, навпаки він був абсолютно дружнім та привітним.

«Багато хто зараз намагається розгадати секрет папи. У чому був рецепт його успіху? Я думаю, там немає ніяких загадок. Просто він був справжнім. Він не грав якоїсь чужої ролі, не намагався здаватися кращим, розумнішим чи вищим, а просто був самим собою. Живим, люблячим і безмежно добрим.Багато з присутніх були свідками того візиту. Були задіяні у підготовці, організації та забезпеченні візиту. Хочу побажати усім бути не тільки співучасниками історичної події, а й бути співучасниками його великого служіння. Щоби ми брали з нього приклад у своєму повсякденному житті. Так само були добрими працівниками, люблячими батьками та справжніми друзями”, - додав Максим Козицький.

Нагадаємо, 26 червня 2001 року Іван Павло II відслужив у Львові на іподромі службу. У ті дні у Львові проповіді святого слухали понад півтора мільйона прочан.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook