Майже 177 млн грн – фінансування з обласного бюджету за минулий тиждень

22 листопада 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Загалом упродовж минулого тижня з обласного бюджету профінансували 176,9 млн грн. Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

З них 63,6 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

«Також, виділили дотацію з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету  в сумі 76,9 млн гривень»,-  зазначають у департаменті.

Так, на виконання робіт з капітального і поточного ремонту доріг спрямували 10,7 млн грн, реалізацію проєктів регіонального розвитку та місцевих ініціатив - 6,8 млн грн, закупівлю сучасних шкільних меблів – 5,4 млн грн, реконструкцію очисних споруд у м. Пустомити – 3,1 млн грн, закупівлю рентгенівських діагностичних систем і центрифуги для Львівського обласного госпіталю імені Ю. Липи та обласного центру радіаційного захисту населення – 3 млн грн, реалізацію програми охорони, збереження і популяризацію історико-культурної спадщини – 1,8 млн грн, придбання манекенів та тренажерів для навчання в симуляційно-тренінговому центрі для медичного коледжу післядипломної освіти – 1,1 млн грн.

Також, для надання допомоги та придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей скерували – 1,1 млн грн, реалізацію програми соціальної підтримки окремих категорій громадян – 0,9 млн грн,  реалізацію програми підтримки та розвитку сільського господарства – 0,6 млн грн, придбання обладнання та експертизу ПКД для навчально-практичних центрів Новояворівського ВПУ та Турківського ліцею – 0,6 млн грн, поповнення бібліотечних фондів періодичними виданнями – 0,3 млн грн,  реалізацію програм соціальної підтримки учасників АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні – 0,3 млн грн і «Безпечна Львівщина» – 0,3 млн грн,  капітальний ремонт системи опалення Львівського історичного музею – 0,2 млн грн, придбання спеціальних засобів корекції психо-фізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами – 0,2 млн гривень.

Ключові слова:

фінансування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook