Уряд посилив карантинні обмеження у «жовтій» зоні епіднебезпеки

30 листопада 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Учора опублікували постанову Кабінету Міністрів N°1240, відповідно до якої на територіях, віднесених до «жовтої» зони епідеміологічної небезпеки, введуть додаткові обмеження для невакцинованих осіб. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні можна буде лише тим людям, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або мають негативний тест чи сертифікат про одужання. Ця ж норма поширюється і на співробітників. Нові правила наберуть чинності 6 грудня.

«Це є вимушений крок, адже під час останнього спалаху захворювань на коронавірус на стаціонарному лікуванні перебували переважно невакциновані особи, що спричиняло значне навантаження на систему охорони здоров‘я. Частка ж вакцинованих осіб, які в цей час перебували на лікуванні, становила в межах 3-4%», - зазначив Орест Чемерис.

«Також хочу нагадати, що термін дії жовтого сертифіката вакцинації скоротили до 30 днів. Тому усім, хто хоче уникнути обмежень, потрібно отримати другу дозу вакцини. Закликаю вкотре усіх вакцинуватися, адже лише це може зберегти ваше життя», - сказав Орест Чемерис.

Він також додав, що станом на сьогодні загалом 2350 пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров‘я області. Завантаженість ліжкової мережі становить 45,5%. 199 осіб перебувають в реанімаційних відділеннях, з них 77 - на апаратах ШВЛ.

Детальніше про нововведення – на сайті МОЗ.

Ключові слова:

COVID-19брифінг

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook