Максим Козицький вручив державну нагороду директорці Львівського коледжу готельно-туристичного та ресторанного бізнесу

9 грудня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький вручив нагороду «Заслужений працівник освіти України» Ганні Балущак – директорці Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного бізнесу.

Нагороду Ганні Балущак присвоїли згідно з Указом Президента України №496/2021 за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм, а також з нагоди Дня працівників освіти.

Під час нагородження, яке відбулося вчора, Максим Козицький подякував директорці коледжу за багаторічну віддану роботу на посаді, результатом якої стали оновлення матеріально-технічної бази та розвиток навчального закладу.

«Для нашої області, в якій активно розвивається туризм та ІТ, є дуже важливим одночасний поступ в галузі обслуговування. Саме тому заклади, які готують професійний персонал, мають також відчувати нашу підтримку, а їхні освітньо-професійні кадри - свою відповідальність.  Пані Ганна Балущак - одна з тих керівників, які постійно дбають про якісні зміни та осучаснення навчального закладу. І під час зустрічі з освітянами та бізнесом ми разом зробили вчора ще один крок до реального реформування професійно-технічної освіти», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Ганна Балущак очолює заклад з 2003 року, також працює для розвитку всієї системи професійної освіти України як членкиня Ради з питань розвитку професійної (професійно-технічної) освіти.

Нагородження відбулося у межах зустрічі голови Львівської ОДА  з представниками бізнесу та директорами департаментів освіти і науки, економічної політики та агропромислового розвитку щодо діяльності наглядових рад при закладах професійно-технічної освіти. Детальніше про зустріч – за посиланням.

Довідково:

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу – освітній заклад сталого розвитку, основною візією якого є формування інноваційного, конкурентоспроможного фахівця готельно-туристичної та ресторанної сфер на українському та міжнародному ринках. Коледж розпочав освітню діяльність у 1954 році.

Для підготовки кваліфікованих фахівців готельно-ресторанного сервісу та туристичної сфери коледж має потужну матеріально-технічну базу. Навчальні ресторани, кухарська й кондитерська лабораторії, навчальний готель і хостел, учнівське туристичне бюро тощо. Наприкінці минулого року у коледжі відкрили новий освітній простір. У його складі є Навчально-практичний центр інноваційних ресторанних технологій та Навчально-практичний центр готельного комплексу «Діамант».

Коледж є найкращим профільним закладом в Україні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook