Теплопостачальним організаціям області надали можливість використати обсяг заборгованості з різниці в тарифах на суму понад 512,4 млн грн

9 грудня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

У межах засідання Територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах (Територіальна комісія) прийнято рішення щодо переузгодження обсягів заборгованості з різниці в тарифах по трьох теплопостачальних організаціях Львівської області на загальну суму 748,9 млн гривень, з яких організації зможуть використати 512,4 млн грн. 

При прийнятті Територіальною комісією вказаних рішень по двох теплопостачальних організаціях ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго»)  врахували  висновки та зауваження, надані Західним офісом Держаудитслужби (ДАСУ), що на сьогодні проводить ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності цих організацій в частині завищення попередньо узгоджених Територіальною комісією обсягів заборгованості з різниці в тарифах на загальну суму 236,6 млн грн. Ці кошти організації  зможуть використати виключно на підставі додаткового рішення Територіальної комісії, яке буде прийматись за результатами завершення ДАСУ вищевказаних ревізій.

Щодо третьої організації (КП «Червоноградтеплокомуненерго») в результаті завершення ревізії ДАСУ не підтверджено обсягу заборгованості з різниці в тарифах на суму 3,9 млн грн. У зв’язку з цим, Територіальна комісія прийняла рішення про переузгодження обсягів заборгованості в різниці в тарифах для вказаної організації в сумі 5,7 млн грн.

«Прийняття вказаного рішення дасть можливість використовувати даним теплопостачальним організаціям при виділенні  у 2021 році з державного бюджету України субвенції на відшкодування заборгованості з різниці в тарифах, виключно сум, що були підтверджені ДАСУ, та  відповідно не допустить завищення обсягів заборгованості з різниці в тарифах, що у разі їх фінансування призведе до перевитрат з держбюджету», - зазначив голова Територіальної комісії, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook