Денис Шмигаль: Проєкт «Мале карпатське коло» стане цілим туристичним комплексом протяжністю в сотні кілометрів

23 грудня 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Проєкт «Мале карпатське коло» покликаний покращити дорожню інфраструктуру в гірській місцевості, що веде до туристичних локацій в Івано-Франківській, Закарпатській та Львівській областях.

Про це відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради щодо реалізації проєкту за участі Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова та Міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Також до обговорення проєкту долучилися голови Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської облдержадміністрацій та керівники громад.

«Мале карпатське коло» — це перший крок до реалізації проєктів з розбудови Карпатського регіону в межах програми Президента «Велике будівництво». Це буде не просто ремонт і будівництво доріг, а цілий туристичний комплекс протяжністю в сотні кілометрів. Окрім транзитного, цей проєкт має колосальний туристичний потенціал», — наголосив Денис Шмигаль.

За словами очільника Уряду, цей проєкт сприятиме обміну туристичними потоками, зменшенню часу подорожі, а також суттєво вплине на соціально-економічний розвиток та збільшення туристичного потенціалу в регіоні.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков відзначив, що проєкт охопить дороги загальною протяжністю понад 640 км. Водночас певна частина доріг або вже відремонтована цього року, або відповідні ремонтні роботи ведуться зараз.

Прем’єр-міністр наголосив на важливості комплексного підходу до реалізації проєкту. Окрім ремонту вже наявних доріг, за його словами, важливо розпочати будівництво нових.

«Сьогодні як ніколи є політична воля реалізовувати такі проєкти. Верховна Рада готова приймати всі необхідні зміни до бюджетів для того, щоб ми могли активно просуватися далі. Переконаний, такі проєкти як «Мале карпатське коло» даватимуть позитивний результат для економіки й розвитку нашої держави», — підкреслив очільник Уряду.

Реалізація першої черги проєкту «Мале карпатське коло» запланована наступного року.

Довідково

«Мале карпатське коло» — спільний проєкт обласних влад Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей разом з «Укравтодором» щодо розбудови доріг у центральній частині Українських Карпат. У грудні 2019 року проєкт було презентовано та підписано відповідний меморандум. У лютому 2021 року майбутній державний інвестиційний проєкт «Мале карпатське коло» було презентовано як частину програми Президента України «Велике будівництво».

Ключові слова:

мале карпатське коло

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook