«Мале Карпатське коло дасть новий поштовх розвитку гірської місцевості», – Максим Козицький

30 березня 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

На Львівщині триває реалізація масштабного проекту «Мале карпатське коло». Станом на сьогодні відновили роботи на дорозі Славське – Хащованя, невдовзі стартують роботи на напрямках Бориня – Боберка та Сколе – Славське.

«Загальна потреба коштів для будівництва на цей рік для Львівщини – близько 2,5 млрд грн. Окрім ремонту доріг «Сколе – Славське», «Славське – Хащованя», плануємо будівництво нової дороги на Закарпаття «Хащованя  Верхній Студений», продовжимо ремонт доріг «Боберка – Бориня», «Київ – Чоп» на ділянці, де Сколе, Козьова. Дороги пролягатимуть через Славське, Рожанку, Сколе та Плай. В проекті передбачено будівництво двох нових доріг, які з’єднають Львівську область із Закарпатською  від нашого села Хащованя до Верхнього Студеного. А також Львівщину з Івано-Франківщиною – від нашої Верхньої Рожанки до села Сеничів. Всі ці дороги будуть з велодоріжками, якісним освітленням, сучасною інфраструктурою, оглядовими майданчиками, туристичні місця і пам’ятки будуть промарковані», наголосив Максим Козицький.

Він підкреслив, дороги «Малого карпатського кола» будуть ремонтуватися так само якісно, як і дороги Східниця – Пісочне та Східниця – Урич, які відремонтували торік в межах «Великого будівництва». 

«Ці дороги збільшать потік туристів щойменше вдвічі. Заманять сюди інвесторів, а це нові готелі, ресторани це величезні кошти, які осядуть тут, в Карпатах. Мале Карпатське коло дасть новий поштовх розвитку гірської місцевості. Це нові робочі місця, добробут людей. Концерн «Галнафтогаз» вже готовий інвестувати величезні суми у курорт у Славському і, ймовірно, наступного року почне будівництво. Ніхто не сумнівається в успішності цього проекту. Рекреаційні, людські ресурси плюс добрий доїзд до курорту – це те, що для цього найбільше потрібно. І що ще дуже важливо  завдяки «Малому карпатському колу», наша амбіція про проведення на Львівщині Олімпійських ігор стає реальністю», – додав очільник області.

Оксана Буй

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook