Програму розвитку освіти у 2022 році реалізовуватимуть із фінансовим ресурсом 37 млн грн

23 грудня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

До Програми розвитку освіти Львівської області на 2021–2025 роки внесли зміни. Відповідне рішення ухвалили нині обласні обранці під час сесії.

Відтак, на реалізацію Програми скерують 37 млн грн.

«Зміни, які передбачаються в Програмі роблять кілька акцентів, перш за все на зміст освіти.  Трохи більше фінансування додали на конкурси для вчителів в частині очного і змішано-віддаленого навчання. Також увага приділяється створенню академічних ліцеїв. Ми працюватимемо над цим наступного року особливо інтенсивно. Також передбачено 2 млн грн на аудит закладів, хоча департамент не бачить у цьому доцільності. І 3 млн грн, які запропонувала комісія з питань освіти», - розповів директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Очільник департаменту наголосив також, оскільки на 60% збільшується державна субвенція на створення навчально-практичних центрів, відповідно до порядку використання субвенції мусить бути передбачене відповідне спів фінансування. Цього року на 5 навчально-практичних центрів області скерують 16 млн грн. за попередніми прогнозами наступного року ця сума може зрости до 23 млн грн.

Проекти Програми, на які заплановано скерувати кошти:

- Проєкт «Дидактичне забезпечення змішаного та дистанційного навчання». Обласний конкурс навчальних матеріалів до змістових модулів чинних загальноосвітніх навчальних програм – 400 тис грн.

- Проєкт «НУШ: кроки впровадження». Формування мережі академічних ліцеїв – 1 млн 800 тис грн

- Проєкт «Книгокрай».

- Формування навичок читацької культури, підвищення рівня читацької грамотності й мотивації школярів до читання книжок за допомогою інформаційно-ігрової електронної платформи для вдумливих читачів дитячого віку -165 тис грн

- Проєкт «Інноваційні програми і дидактичне забезпечення для осучаснення освітнього процесу» - 300 тис грн

- Проєкт «Освітній Еверест». Створення при опорних ЗЗСО постійно діючих тренінгових центрів професійного зростання педагогічних працівників – 200 тис. грн.

Зазначимо, Програма розвитку освіти Львівської області базується на затвердженій Стратегії розвитку освіти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook