СБУ закликає жителів області не використовувати безпілотні літальні апарати над об’єктами Міноборони

12 січня 2022р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Останнім часом на території Львівської області почастішали випадки незаконних запусків та польотів безпілотних літальних апаратів (дронів). Йдеться про польоти над об’єктами Міністерства оборони України, критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення.

За інформацією управління Служби безпеки України у Львівській області, це певним чином порушує вимоги пунктів 4, 5 Розділу II «Регулювання використання повітряного простору» спільного наказу Державної авіаційної  служби України та Міністерства оборони «Про затвердження Авіаційних правил України щодо використання повітряного простору» №430/210.

Об’єкти критичної інфраструктури це ті об’єкти (чи їх частини), які є важливими для економіки, національної безпеки та оборони, порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам.

До об’єктів критичної інфраструктури можуть бути віднесені підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, які:

1. надають послуги в галузях енергетики, хімічної промисловості, транспорту, інформаційно-комунікаційних технологій, електронних комунікацій, у банківському та фінансовому секторах;

2. надають послуги у сферах життєзабезпечення населення, зокрема, у сферах централізованого водопостачання, водовідведення, постачання електричної енергії і газу, виробництва продуктів харчування, сільського господарства, охорони здоров’я;

3. є комунальними, аварійними та рятувальними службами, службами екстреної допомоги населенню;

4. включені до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави;

5. є об’єктами потенційно небезпечних технологій і виробництв.

Тобто це всі ті структури державної, комунальної чи приватної форми власності, бездіяльність яких призведе до суттєвих втрат для життєдіяльності країни.

Тож, аби забезпечити антитерористичний чи протидиверсійний захист вказаних об’єктів, власникам безпілотних літальних апаратів рекомендують утриматися від використання таких засобів поблизу об’єктів Міністерства оборони України, критичної інфраструктури та життєзабезпечення населення.

Ключові слова:

дронМіноборониСБУ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook