Сьогодні Служба безпеки України відзначає своє професійне свято

25 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

25 березня 1992 року Верховна Рада прийняла Закон «Про Службу безпеки України», що стало точкою відліку в історії цього силового органу особливого призначення.

За ці роки Служба Безпеки України зазнала чимало змін і трансформацій. Нові виклики, які повстали перед країною, спонукають СБУ до реформування, максимальної мобілізації сил та ресурсів, пошуку шляхів вирішення надзвичайно складних задач сьогодення і ретельної підготовки до дня завтрашнього.

СБУ протидіє гібридній війні та міжнародному тероризму, дбає про інформаційну безпеку і захищає об’єкти критичної інфраструктури, нейтралізує хакерські атаки та запобігає багатомільярдним збиткам для бюджету держави.

До привітань долучився також голова Служби безпеки України Іван Баканов.

''Сьогодні Службі безпеки України виповнюється 30 років. Символічно, що ця дата припала на тридцятий день війни. Війни, яка розділила наше життя на «до» та «після», принесла багато горя і випробувань. Але водночас дала впевненість, що ми обов’язково їх подолаємо. Продемонструвала, як сильно ми любимо Україну та на які жертви готові йти заради неї. 30 років СБУ здобувала безцінний досвід, щоб саме зараз його застосувати. Із перших хвилин війни Служба безпеки стала на захист країни разом із військовими, колегами по силовому блоку та волонтерами. Немає такої сфери, де СБУ не була б задіяною – від безпосередніх бойових дій до гуманітарної допомоги тим, хто її потребує. Щиро дякую вам за службу! Знаю, що в сьогоднішніх умовах ви викладаєтесь не на 100, а на 1000%. Робите все, щоб на нашій землі якнайшвидше настав мир! На жаль, на війні неможливо обійтися без втрат. І список загиблих Героїв поповнився співробітниками СБУ. Ми будемо пам’ятати кожного з них! І зробимо все, щоб їхні імена були назавжди вписані золотими літерами в літопис Великої Української Перемоги! Разом ми здолаємо ворога і відбудуємо Україну!'', - наголосив Іван Баканов.

Нагадаємо, сьогоднішній День відзначається згідно з Указом Президента від 22 березня 2001 року.

Ключові слова:

СБУ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook