Відомості про нормативну грошову оцінку земель Львівщини внесли до Державного земельного кадастру

26 січня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Торік внесли відомості до Державного земельного кадастру про нормативну грошову оцінку земель 197 населених пунктів Львівської області.

Як інформує Головне управління Держгеокадастру у Львівській області, також, у 2021 році землевпорядники організували та завершили роботи з коригування (оновлення) нормативної грошової оцінки земель 287 населених пунктів Львівської області. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської облдержадміністрації при взаємодії з місцевими радами.

"Щорічно наші працівники організовують роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Львівщини, проводять заходи з підготовки землевпорядної документації. Ця робота координується та здійснюється фахівцями Держгеокадастру в інтересах громад, адже після оновлення нормативної грошової оцінки земель зростають надходження до місцевих бюджетів, одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх подальшого розвитку",- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду.

Згідно з чинним законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

«Проведення нормативної грошової оцінки має не тільки регуляторний характер стосовно покращення земельних відносин, а й значну соціально-економічну площину. Адже за рахунок збільшення надходжень від плати за землю у територіальних громадах появиться можливість покращити соціально-економічний стан населених пунктів, сприяти виконанню регіональних програм розвитку адміністративно-територіальних одиниць тощо», - зазначає Тетяна Гетьман, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Для зручності громадян передбачена можливість on-line замовлення витягу про НГО земельної ділянки за допомогою публічної кадастрової карти через офіційний веб-сайт Держгеокадастру (https://map.land.gov.ua/).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook