Інститути громадянського суспільства запрошують на тренінг «Як знайти себе у світі постійних змін»

9 лютого 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

23 лютого 2022 року для представників інститутів громадянського суспільства проведуть одноденний тренінг про особистісну мотивацію, ресурсність та розвиток.

«У кожної людини є певні погляди, принципи, яких вона прагне дотримуватися все життя. У постійному мінливому світі тільки той знаходить своє місце в житті, хто безперервно змінюється сам, вдосконалює свої сили та здібності, стає творцем власної долі.

На тренінгу ми поговоримо про зміни та їх користь в житті людини, емоційну рівновагу та шляхи її досягнення, ресурсність людини та розуміння її істинної мотивації. Часто ми приділяємо багато часу нашим зовнішнім змінам – час приділити та внутрішнім», – розповідає тренерка, член УАТА, коуч ECF, бізнес тренер, віце-президент Агенції Європейських Інновацій Наталя Костюк.

Як зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації Дмитро Посипанко, проведення тренінгу дасть можливість покращити та вдосконалити свої вміння, розвинути особисті внутрішні ресурси та навчитись долати бар’єри, як зовнішні, так і внутрішні.

Кількість місць обмежена. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.

Реєстрація триватиме до 21 лютого 2022 року. Інформацію про місце та час проведення тренінгу буде повідомлено додатково.

Організатор заходу – департамент комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook