Громад навчають практичним навичкам з управління ресурсами

22 жовтня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

На Львівщині триває практичний тренінг «Управління ресурсами громади». Зокрема, вчора, у готелі Львів, перед учасниками тренінгу виступив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

У своєму виступі заступник процитував Альберта Ейнштейна.

«Логіка приведе вас з точки А в точку Б. Уява приведе вас куди завгодно… Уява набагато важливіша, ніж знання. Знання спираються лише на те, що ми зараз знаємо і розуміємо, в той час як уява включає в себе цілий світ і все те, що ми коли-небудь зрозуміємо і дізнаємося», - зазначив Віталій Загайний/

Як йшлося в межах тренінгу, об’єднані територіальні громади сьогодні вступають в новий етап свого життя, вони отримали повноваження та ресурси. Громади є відповідальними перед своїми мешканцями за формування комфортного та безпечного середовища проживання. Досвід, якого не вистачає, доводиться отримувати під час руху.

Громада має 3 основних внутрішні ресурси:

- Соціальний капітал (знання, компетенції, досвід, традиції, окремих членів, взаємодію у спільноті на основі взаємної довіри, самозарадність, солідарність і співвідповідальність.)

- Фінансові ресурси (місцевий бюджет, медична і освітня субвенції, доходи комунальних підприємств, лікарняня каса, добровільні внески.)

- Ресурси довкілля (землі, ліси, водойми, природні копалини, пам’ятки природи, міфи і легенди.)

Також, серед учасників тренінгу: Володимир Олійник, менеджер проектів представництва фонду “Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні – з темою  представлення Фонду Фрідріха Науманна; Олександр Гнітецький, експерт із земельних питань, сертифікований інженер-землевпорядник – з темою Земельні ресурси (облік, використання та збереження земель).

Тренінг триватиме до 23 жовтня. Окрім теоретичних занять, запланований виїзд у м. Кам’янка-Бузька та огляд розвиткових інфраструктурних об’єктів міста. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook