Відтепер музеї Львівщини приймають цифрові документи в «Дії»

10 лютого 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Вже сьогодні скористатися цифровими документами можна у шести музеях та двох заповідниках Львівщини. Така опція дозволить запитувачам подавати запити до музеїв та отримувати інформацію і документи в електронному вигляді.

Відтак, цифрові документи, через шерінг «Дія.QR»,  приймають у Львівському історичному музеї, Львівському музеї історії релігії, Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка, Історико-етнографічному музеї «Бойківщина», Історико-краєзнавчому музеї у м. Винники, Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові, Державному історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі», Державному історико-культурному заповіднику «Тустань».

«Дія.QR — це індивідуальний QR-код, через який організації можуть отримувати цифрові копії документів одразу на електронну пошту. Його достатньо роздрукувати та розмістити в точках взаємодії з користувачем. Цей функціонал створено для малого, середнього бізнесу, державних установ та органів місцевого самоврядування, які не мають можливості інтегрувати свою інформаційну систему з Дією», - сказав начальник управління з питань цифрового розвитку Львівської  облдержадміністрації Максим Столярчук.

«Україна стала першою державою, де цифрові паспорти мають таку ж юридичну силу, як їхні паперові чи пластикові аналоги. Сьогодні Львівська обласна державна адміністрація активно працює у напрямку популяризації інтеграції з Дією усіх сфер суспільного життя та бізнесу, де присутній процес ідентифікації особи», - сказав заступник голови облдержадміністрації Іван Собко.

Як відвідувачам скористатися «Дія.QR»?

 • Відскануйте QR-код, щоб поділитися цифровою копією.
 • Підтвердити запит на передачу своїх даних у застосунку.
 • Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із вашою адресою. Вам просто потрібно натиснути «Надіслати».

Замовник послуги також отримує доступ до документів:

 • Картка платника податків (РНОКПП)
 • Паспорт громадянина України
 • Заявку на послугу

Використання інтеграції з Дією для організацій через «Дія.QR» або одразу в інформаційну систему через АРІ  – це:

 • оптимізація процесу надання послуг;
 • шеринг копій цифрових документів;
 • підтвердження особи за декілька секунд;
 • швидкий пошук документів у базі даних;
 • економія коштів на папір, принтер, зберігання та утилізацію паперових копій.

Більше про «Дія.QR» тут: https://diia.gov.ua/services/diyaqr

Стало цікаво? Бажаєте стати наступним, хто впровадить такий процес? Напишіть на thedigital@loda.gov.ua або зателефонуйте 0676739308 для детальнішої інформації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook