Банк Credit Agricole надаватиме фінансову підтримку аграріям Львівщини

17 лютого 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Банк "Креді Агріколь" підписав угоду з Європейським Фондом для Південно-Східної Європи, у межах якої банк отримає 20 млн Євро на підтримку агровиробників і фермерських господарств України.

Банк повідомив, що завдяки таким інвестиціям строки фінансування у гривні збільшиться, а це сприятиме відновленню ділової активності та економіки в Україні на тлі світової пандемії.

Згідно з умовами угоди, агроклієнти "Креді Агріколь" зможуть отримати фінансування за фіксованими процентними ставками (від 13,5% річних) й користуватися технічною підтримкою для розвитку прогресивних технологій в агросфері.

Партнерство з Європейським Фондом для Південно-Східної Європи дозволить об’єднати зусилля в підтримці аграрного бізнесу в Україні, а середньострокове фінансування в гривні стане більш доступним для клієнтів банку і розширить можливості агробізнесу інвестувати у покращення технологій та обладнання.

Нагадуємо, що аграрії Львівщини можуть коштом обласного бюджету відшкодовувати відсотки за залученими кредитами  в розмірі до 1,5 облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків (комісії), але не більше ставки, передбаченої угодою кредитування чи договором фінансового лізингу на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання.

Кошти виділені які виділені в межах Комплексної програми підтримки і розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Ключові слова:

аграрії Львівщинабанк

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook