Олег Синютка зустрівся з головою правління АТ КБ «ПриватБанк» Петром Крумханзлом

6 вересня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 вересня, у Львівської обласній державній адміністрації відбулась зустріч очільника Львівщини Олега Синютки  з  головою правління АТ КБ «ПриватБанк» Петром Крумханзлом.

Олег Синютка ознайомив гостей із досягненням регіону, зокрема наголосив на сприятливому інвестиційному кліматі Львівщини.

«Для нас також важливо сьогодні, щоб Львівська область була прикладом України у напрямку збереження європейських цінностей», - відзначив Олег Синютка.

Гість, у своєю чергою, розповів голові облдержадміністрації про успіхи банку.

«Результат банку – важливий показник для держави. Сьогодні наш банк є номером один в Україні. Наше завдання, щоб згодом він був у лідерах серед інших європейських банків», - зазначив Петр  Крумханзл .

У межах зустрічі директор Західного регіонального АТ КБ «ПриватБанк» Андрій Якимів відзначив, що Львівщина у лідерах серед інших областей з економії коштів у системи електронних закупівель «Prozorro».

Зазначимо, що З початку 2018 року завдяки впровадженню системи електронних закупівель «Prozorro» на Львівщині зекономили 911,6 млн гривень. Економії коштів вдалось досягти в тому числі завдяки проведенню допорогових закупівель в системі Prozorro на товари та послуги понад 50 тис грн, роботи від 100 тис грн та впровадження системи моніторингу допорогових закупівель.

Відтак, станом на 31 серпня, Львівська область посідає друге місце серед регіонів України по економії коштів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook