Польща зняла обмеження на в’їзд українців

23 лютого 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

З 19 лютого зняли обмеження на прикордонний рух на кордоні з Україною та в пунктах пропуску повітряного кордону. Про це інформує Прикордонна служба Республіки Польщі.

Так, з 19 лютого іноземці, які перетинають державний кордон на ділянці з Україною, а також на повітряних прикордонних переходах, не обмежуються метою в’їзду на територію Польщі. На польських кордонах, які є зовнішніми кордонами ЄС, відновили правила в’їзду до пандемії.

В’їзд цих осіб відбувається на загальних умовах після виконання умов в’їзду та перебування, зазначених у положеннях Регламенту (ЄС) 2016/399 Європейського Парламенту та Ради про Кодекс правил ЄС, що регулюють переміщення осіб через кордон (Шенгенський прикордонний кодекс).

Наразі обмеження пасажиропотоку на повітряних прикордонних пунктах пропуску на в’їзді до Польщі поширюються лише на перетин кордону з Росією та Білоруссю та авіасполучення з Росією та Білоруссю. Іноземці, які прибувають з інших країн, окрім Росії та Білорусі, не обмежені метою в’їзду на територію Польщі, а їх в’їзд здійснюється за загальними правилами – вони повинні мати відповідні та дійсні проїзні документи.

Хто може в’їхати до Польщі після перетину кордону з Росією та Білоруссю та де можна перетнути кордон з Росією, Білоруссю та Україною читайте за посиланням. 

Ключові слова:

перетин кордонуПольща

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook