ЗСУ чинять активний спротив російським військам – Офіс Президента

24 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Президент України Володимир Зеленський ухвалив усі необхідні рішення для захисту країни, Збройні Сили чинять активний спротив військам Російської Федерації, що здійснили віроломний напад на нашу державу. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк на брифінгу в прес-центрі Офісу Глави держави.

«О 5-й ранку пан Путін фактично оголосив війну Україні. Зробив це без жодних підстав. Жодної підстави, щоб в односторонньому порядку оголосити війну Україні, не було. Тільки фейкові підстави, які використовувала російська пропаганда», – наголосив він.

За словами Михайла Подоляка, російські війська з використанням артилерійських систем почали масово бомбити військову інфраструктуру на території України, аеропорти, аеродроми, складські та військові потужності української армії. Після цього частково почалися сухопутні операції збройних сил Росії, які порушили державний кордон України в декількох областях.

Михайло Подоляк також закликав ЗМІ дуже ретельно перевіряти інформацію, яку вони публікують чи дають в ефір.

«Тому що на сьогодні ніхто не скасовував інформаційної війни, яку веде Росія проти України. На жаль, деякі ЗМІ України передруковують пропагандистські матеріали Російської Федерації», – сказав він.

Зі свого боку радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович зауважив, що за попередніми оцінками, перший удар Росії провалився.

«Щодо міст, географії – це Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернігів, Харків, Київ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Краматорськ і безпосередньо по лінії зони проведення ООС», – сказав він.

Олексій Арестович зазначив, що, за попередньою інформацією, фіксується незначне вклинення противника на відстань до 5 кілометрів на півночі Харківської області та на Чернігівщині. На Волинському напрямку просування ворога відбито.

За словами радника керівника Офісу Президента, наявні з української сторони втрати не знизили боєздатності ЗСУ та інших силових структур.

Детальніше за посиланням на сайті Офісу Президента.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook