Яких речей зараз потребують гуманітарні штаби Львівщини: перелік
Працівники гуманітарних штабів Львівської області просять людей приносити зараз такі речі:
Медикаменти.
Перев'язувальні матеріали
Кровоспинні засоби
Медичне обладнання та апаратура
Хірургічний інструментарій
Операційні столи
Операційні лампи
Наркозно-дихальна аппаратура
Апарати ШВЛ
УЗД - обладнання
Медичні ліжка.
Цивільний захист.
Бронежилети
Шоломи
Турнікети
Рації
Нічні візори
Ліхтарики
Носилки
Розкладні ліжка
Окрім того, необхідні інфузійні стійки, інфозомати, дизельні генератори 10-12 кВ, польові шпиталі, сухпайки, батарейки, тактичні аптечки та окуляри, наколінники, каремати, спальники. Усі інші речі є у достатній кількості.
Нагадаємо, у всіх районах Львівської області працюють штаби, куди можна приносити гуманітарну допомогу
Новини за темою
Гуманітарні штаби Червоноградського району отримали 600 тонн допомоги від європейських країн
11 травня 2022
У цей непростий для України час Червоноградський район, як і вся Західна Україна, активно допомагає фронту гуманітарною допомогою та приймає в себе людей з тимчасово окупованих територій. В кожній територіальній громаді району продовжують функціонувати гуманітарні штаби. За цей час волонтери прийняли понад 600 тонн продуктів, одягу, засобів гігієни, ліків від країн-донорів, а це Польща, Німеччина, Італія, Нідерланди, США, Швеція, Великобританія та інші. Майже 600 тонн відправили у Київ, Іловайськ, Ірпінь, Житомир, Миколаїв, Краматорськ, Попасну, Лисичанськ, Чернігів, Охтирку, Вознесенськ, Суми, Харків, Маріуполь, Бучу та у військові госпіталі. Також хочемо зазначити, що в перші дні війни Червоноградській районній військовій адміністрації вдалось залучити до співпраці Львівську організацію товариства Червоного Хреста України. На сьогодні вони активно допомагають пунктам видачі гуманітарної допомоги внутрішньо переселеним особам, амбулаторіям та лікарням району, а також нашим місцевим сім’ям, які такої допомоги потребують. Щиро вдячні кожному, хто причетний до будь-якої підтримки і діяльності гуманітарних штабів та волонтерської роботи.
З Львівщини на передову відправили пів тисячі бронежилетів на потреби української армії (фото)
3 травня 2022
Сьогодні, 3 травня, з Львівщини відправили 500 бронежилетів для потреб української армії. З ініціативи Львівська ОДА, Міжнародного штабу допомоги українцям та Львівського оборонного кластера допомога поїхала захисникам у Харків, Луганськ та Донецьк. Разом з цим, засоби індивідуального захисту отримають тероборонівці 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України, які зараз передислоковані, а також прикордонники. З бронежилетами на передову відправили також прилади нічного бачення (тепловізори), які передала Асоціація українців Люксембургу. «Минуло тижня ми відправили нашим хлопцям і дівчатам тепловізори, далекоміри, тобто те, чого вони зараз потребують найбільше. А вже сьогодні на схід прямують амуніція, тактика, транспорт, одяг військовим та харчі. На складах у Львові амуніція точно не має затримуватися більше ніж три доби, інакше це – злочин. Війна триває вже, потреба є вже», – зазначив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод. Кожного дня з понад 40 країн передаються по 2-3 фури на Штаб, де весь вантаж ділять за категоріями і надалі відправляють по областях. До слова, частина фур з амуніцією уже поїхала на схід. «До штабу звертаються і військовослужбовці, які повідомляють про потреби, і міжнародні організації, які можуть допомогти в забезпеченні цих потреб. А ми, своєю чергою, координуємо цей процес, щоб наші захисники швидко отримали усе необхідне. Ми працюємо з обласними гуманітарними штабами, військовими частинами, територіальною обороною. Буквально кілька днів тому повернулися зі сходу, поспілкувалися з людьми, які там залишилися. Потреба зараз є в усьому: продуктах, медикаментах, засобах захисту тощо. Поки у нас є змога, якомога більше вантажу передаємо в різні області», – розповіла голова МШДУ Ганна Крисюк. Бронежилети виготовили фахівці Львівського оборонного кластера, передали їх на потреби української армії безкоштовно. «Всі бронежилети четвертого класу захисту, які повністю відповідають вимогам ДСТУ. Коли настала війна, ми взяли нашу найкращу модель, трохи спростили її і почали активно виготовляти. Неофіційна назва такого бронежилета – «Перемога». Станом на зараз наш оборонний кластер відправив різним підрозділам українського війська понад 30 тисяч сертифікованих, вироблених в Україні бронежилетів», – зазначив голова правління Львівського оборонного кластера Максим Плєхов. Вага одного бронежилета становить від 8 до 10 кілограмів, залежно від типу сталі, який використовували під час виготовлення.
Максим Козицький повідомив про потреби гуманітарних штабів області
4 квітня 2022
На Львівщині працює 7 гуманітарних штабів, де приймають допомогу і передають її вимушеним переселенцям та нашим військовим. Загалом найбільша потреба є у військовій амуніції та продуктах харчування. Про це зазначив на ФБ – сторінці начальник Львівської ОВА Максим Козицький. Найнеобхідніше у розрізі районів Львівський район Потрібні продукти харчування, оскільки склад майже пустий. Це і крупи, і консерви, і їжа швидкого приготування. Величезна потреба у турнікетах, а також ліках та засобах гігієни. Дрогобицький район Найперше – це спорядження для військових. Також продукти харчування, особливо консерви. Ще необхідні медикаменти. У штабі є тільки знеболювальні препарати. Дуже необхідні джгути та кровоспинні препарати. Золочівський район Тут найбільше потребують продуктів харчування та одягу. Стрийський район В першу чергу необхідна військова амуніція, зокрема форма, каски, бронежилети. Перелік потрібних медикаментів: знеболювальні, кровоспинні, протизастудні та противірусні, турнікети. Також є потреба у продуктах харчування, зокрема у крупах. Самбірський район Спорядження для військових – форма, каски, турнікети, берці, а також дощовики та аптечки. Ще бракує продуктів харчування та засобів гігієни. Червоноградський район У цьому штабі потребують військової амуніції, а також ліхтариків та повербанків. Є необхідність у продуктах харчування (консерви, їжа швидкого приготування) та засобах для гоління для чоловіків. Також у районі проживає 60 дітей, які вимушено покинули домівки через бойові дії. Вони потребують технічних засобів для навчання у дистанційному форматі. Просять допомогти із планшетами. Яворівський район Найголовніша необхідність – військова амуніція. Контакти штабів – за посиланням: https://cutt.ly/dD7pVlQ "Також нашим військовим можна допомогти фінансово. Збір проводимо спільно з Благодійний фонд «Крила надії». Реквізити – за посиланням (https://cutt.ly/5D7o7p3). Перемога вже скоро! Спільними зусиллями ми її наближаємо", - зазначив Максим Козицький.
Через Львівщину до Харкова: Почесне Консульство Республіки Литва передало автомобіль швидкої допомоги
30 березня 2022
За минулу добу Львівщина отримала понад 200 палет з гуманітарною допомогою у вигляді продовольства, одягу та засобів гігієни. Їх розвантажили на складах, звідки напередодні по Україні відправили 7 фур вантажу. Області, які отримають допомогу: Чернігівська, Київська, Миколаївська, Полтавська, Харківська, Дніпропетровська. Певну кількість отриманого з-за кордону вантажу розподілятимуть по гуманітарних штабах для переселенців, які переїхали на Львівщину. Водночас на складах залишаються запаси медикаментів, які відповідно до запитів військових адміністрацій також відправлятимуть по областях. «Укрзалізницею» за вчора відправили 3 критих вагони гуманітарного вантажу до Харкова, по два вагони в Одесу та Донецьк. Разом з тим, Харків отримав автомобіль швидкої медичної допомоги, який надали в Почесному Консульстві Республіки Литва. Таким чином Львівщина залишається гуманітарним хабом для усієї країни. Дякуємо усім партнерам та волонтерам, які долучають та допомагають нашій країні у нелегкий час війни. Все буде Україна!
До уваги жителів області: нагадуємо актуальні адреси та потреби гуманітарних штабів на Львівщині
22 березня 2022
У всіх районах Львівщини працюють штаби, куди можна приносити гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб. Штаби активно працюють, жителі області долучаються до збору продовольчих та непродовольчих товарів. Які речі необхідні першочергово: Матраци, каремати, розкладачки, термозберігальні ковдри, спальні мішки, ковдри, подушки, постільна білизна, рушники, одяг та дощовики; Відра господарські, бочки на 20/30/40/60 літрів; Миючі засоби для тіла, зубні пасти та щітки, підгузки та прокладки, паперові рушники; Антисептики, маски багаторазові та одноразові, спирт; Гребінці, жіноча, чоловіча та дитяча спідня білизна, рушники з мікрофібри, багаторазові набори посуду; Батарейки, свічки, ліхтарики; Вода, їжа швидкого приготування, енергетичні батончики, сухофрукти, горіхи, консерви, вермішель, крупи швидкого приготування. Адреси гуманітарних штабів по області: 1. Львівський район: Місто Львів – вулиця Коперника, 17 Контактні особи: Юрій Візняк – 067 672 06 06 Марія Гіщинська – 068 327 70 72 Андрій Ситар – 097 967 88 30 2. Дрогобицький район Місто Трускавець – вулиця Бориславська, 1 (Народний Дім) Контактні особи: Надія Козар – 066 725 37 20 Олег Чернявий – 097 581 57 81 3.Золочівський район Місто Золочів – вулиця Чорновола, 3 (Золочівський РДА, актова зала) Контактні особи: Марія Ференц – 097 478 36 44 Тарас Дума – 068 006 47 71 4. Стрийський район Село Слобідка – вулиця Колеси, 6 Контактна особа: Ігор Олянін – 068 378 39 32 5. Самбірський район Місто Самбір – вулиця Мазепи, 8 (перший поверх) Контактні особи: Зоряна Войтович – 098 260 17 99 Мирослава Здреник – 068 547 26 72 6. Червоноградський район Руслана Антонюк – 066 514 79 78 Галина Ложовська – 063 409 61 95 Місто Сокаль – вул. Шептицького, 24 (приміщення Народного дому) Контактна особа: Мамулалдзе Ольга – 0936531046 Місто Сокаль, БО «Карітас Сокаль» вул. Г.УПА 11 Контактна особа: Яремчук Мар‘яна – 0503376023 7. Яворівський район Місто Яворів – вулиця Львівська, 54а (Спортивна шкода ДЮСШ) Контактна особа: Олег Мурин – 098 446 61 78
Харчі, засоби гігієни та амуніція: чого найбільше потребують в гуманітарному штабі на Коперника
16 березня 2022
Упродовж останніх трьох тижнів у Львові активно працює гуманітарний штаб на вул. Коперника, 17. Зараз окрім допомоги жителів області гуманітарний вантаж надходить також з Європи. Інформуємо про актуальні потреби штабу станом на 16 березня. Продукти: сухпайки, крупи, макарони, консерви (овочеві, рибні, м’ясні), олія, борошно, м’ясоковбасні вироби, дитяче харчування. Непродовольчі товари: спальні мішки, термобілизна (чоловіча та жіноча), дощовики, постільна білизна, станки для гоління, подушки, матраци (зокрема надувні), ліжка-розкладачки, павербанки, батарейки, ліхтарики. Серед засобів гігієни: зубні щітки, мило господарське, шампуні (дитячі та дорослі), пінки та гелі для гоління. Медикаменти: бетадин, джгути кровоспинні, сиропи від кашлю для дітей та дорослих, ношпа, ліки проти алергії, препарати кровоспинні, підключичні катетери, знеболюючі (нафлубін, трамадол), дексаметазон, парацетамол, лоперамід, ферменти, спазмалгон, німесил, йод. Разом з цим, волонтери активно просять допомагати українським військовослужбовцям засобами індивідуального захисту. З-поміж потреб амуніції: бронежилети, каски, військове взуття тепле (берци), наколінники військові, рукавиці тактичні та будівельні, балаклави, каримати, засоби зв’язку. Про усі потреби штабу можна дізнатися завдяки телеграм-каналу гуманітарного штабу за посиланням. Контактний номер – 0989416236.
Аграрії Львівщини об’єднались для допомоги гуманітарним штабам та теробороні
10 березня 2022
Визначивши для себе пріоритетне завдання – підтримку Збройних Сил України та територіальної оборони, підприємства агропромислового комплексу Львівщини продовжують працювати та забезпечувати виконання своїх функцій. «В цей складний час є важливою наша єдність і підтримка захисників нашої України, а також один одного», - говорять в департаменті агропромислового розвитку ЛОДА. Хоч основним завдання аграріїв зараз є підготовка до посівної, вони щоденно і невтомно, як бджілки, надають гуманітарну допомогу кожен в міру своїх можливостей. Відтак, впродовж 15 днів сільськогосподарські підприємства та підприємства харчової і переробної промисловості долучились до усіх ініціатив Львівської обласної військової адміністрації. Зокрема надають допомогу: семи гуманітарним штабам області; підприємства експортери області в зворотному напрямку з країн ЄС доставляють гуманітарні вантажі від своїх партнерів; аграрії за місцем розташування допомагають територіальній обороні з виготовлянням протитанкових їжаків; підприємства рибної галузі долучились до виготовлення маскувальних сіток аграрії сприяють в забезпеченні житлом вимушено переміщених громадян. Внесок кожного аграрія та підприємств харчової промисловості в забезпечення продовольчої безпеки так і гуманітарної допомоги є неоціненний.
Бронежилети, каски, рації: гуманітарні штаби на Львівщині потребують засобів захисту для українських військових
10 березня 2022
На території Львівщини діють сім гуманітарних штабів, які розгорнули в обласних центрах. Основним залишається штаб на вул. Коперника, 17. Громадські організації, волонтери та жителі області зараз активно допомагають зібрати необхідну гуманітарну допомогу для переселенців та військовослужбовців. «Зараз ми маємо змогу відправляти щодня близько тисячі тонн гуманітарного вантажу в Київ, Запоріжжя, Харків, Мелітополь, Маріуполь, Бердичів. Сьогодні налагоджена логістика постачання цієї допомоги по Україні, зокрема завдяки «Укрзалізниці»», - розповів під час брифінгу заступник голови ЛОР Юрій Холод. До основних потреб кожного штабу належать, перш за все, засоби індивідуального захисту для українських військових: каски, бронежилети, рації, плитоноски. Усіх, хто може допомогти зібрати чи закупити ці речі, просимо зголошуватися та звертатися до штабів. Адреси та контакти подаємо ось тут. Не менш важливою залишається потреба в продовольстві, особливо в регіонах, де повністю відсутні харчі. Зібрати необхідно продукти тривалого зберігання, товари для сухпайків. «За вчорашній день у межах області розселили понад 8 тисяч переселенців. Відповідно нам важливо забезпечити їх товарами першої необхідності. Зокрема: ковдрами, подушками, покривалами, матрацами, спальниками тощо», - додав Юрій Холод. Значна частина гуманітарного вантажу надходить з-за кордону: Польща, Чехія, Велика Британія, Нідерланди, Німеччина, Австрія, Словаччина, Литва. Транспортні компанії Львівщини допомагають доставити його до місць призначення.
Якої допомоги зараз потребують гуманітарні штаби на Львівщині: актуальний перелік
6 березня 2022
Гуманітарні штаби на Львівщині продовжують свою роботу. Продукти, медичні засоби, спальні мішки, військове спорядження – це те, чого найбільше зараз потребують штаби для передачі воїнам, переселенцям та людям, які перебувають у зоні бойових дій. Про актуальні потреби повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. "Жарознижувальні препарати, знеболюючі сильної дії, джгути, турнікети – це те, чого зараз критично бракує в гуманітарних штабах Львівщини для передачі воїнам. Ще дуже потрібні каремати, спальні мішки, каски, бронежилети, берци, термобілизна, продовольчі товари, дитяче харчування – це треба постійно! Їх передають у військові частини, заклади, де приймають переселенців. НЕ ТРЕБА наразі жіночого одягу, його аж забагато. Дякую усім, хто працює у наших гуманітарних штабах не покладаючи рук: усім, хто привозить допомогу, сортує, роздає, скеровує в інші регіони, де її чекають наші воїни та мирні жителі, які перебувають у зоні бойових дій. З вашою допомогою ми уже передали майже 400 тонн гуманітарного вантажу у різні регіони України. Продовжуємо працювати на всіх фронтах!», - зазначив Максим Козицький. Нагадаємо, гуманітарні штаби працюють у кожному районі області. Адреси – за посиланням: https://cutt.ly/lAzDx20
Пункти перетину державного кордону вдалось дещо розвантажити: де досі є черги
2 березня 2022
На Львівщині зростає кількість переміщених осіб, яким надають тимчасове житло. Сьогодні понад 4 тисячі людей розмістили в області. Разом з тим, вдалось дещо розвантажити державний кордон. Однак, досі залишаються черги на пункті перетину кордону в Мостиськах. Про це розповів заступник голови Львівської облради Юрій Холод. Варто знати: Черги на пунктах пропуску з країнами ЄС зменшуються. Силами обласного Штабу сьогодні на Київ відправили чотири автомобілі з гуманітарною допомогою, ще 150 тонн вантажу бійцям, які сьогодні воюють на фронті. «Ми отримуємо велику кількість дзвінків від колег з інших регіонів, тому знаємо про усі їхні потреби. Зараз існує потреба в продуктах харчування тривалого зберігання, особливо там, де тривають запеклі бої. Крім цього, існує потреба в спальниках, кариматах, теплому одязі. Тому усі, хто має бажання долучитися й допомогти, приносьте продукти в основний гуманітарний штаб в місті, що на вул. Коперника, 17», - розповів Юрій Холод. Разом з цим, у Львівську область починають привозити бронежилети, каски – засоби для захисту, які надають громадянам, які їдуть захищати Україну. Заступник голови облради звернувся також до власників готелів та приватного житла у Львові та області з проханням не завищувати ціни оренди помешкань в теперішній час.