У військовому госпіталі достатньо крові для переливання. Можна записатися у резерв
Сьогодні вранці в організації «Донор UA» повідомили, що у військовий госпіталь у Львові, що на вул. Личаківській (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону), потрібна кров для військових, яких привезли з Києва. Збір крові швидко завершився, проте можна записатися у резерв донорів, і вам зателефонують, коли ваша група крові буде потрібна для пацієнтів.
Запис на резерв відбувається за посиланням: https://account.donor.ua/register
Перелік місць, де можна здати крові на Львівщині, можна знайти тут - https://cutt.ly/9P7WNFw
Інформація про потреби донорської крові в інших містах - https://cutt.ly/SP7Rlkv
Фото: ЛМР
Новини за темою
Військовий госпіталь у Львові забезпечений усім необхідним: Львівська ОВА
16 березня 2022
Станом на 16 березня у військовому госпіталі перебувають поранені військові. Всі отримують якісну медичну допомогу. Інформуємо про те, що Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, що знаходиться у Львові, забезпечений усім необхідним та додаткових потреб немає. Львівська обласна військова адміністрація повідомлятиме усю актуальну інформацію про потреби та ситуацію у військово-медичному клінічному центрі.
''З такими воїнами перемога буде за українським народом'', - Максим Козицький
14 березня 2022
Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький відвідав поранених українських захисників, які проходять лікування у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Сюди скеровують військових з різних куточків України в тому числі ті, які постраждали від вчорашнього ракетного обстрілу Міжнародного центру миротворчості та безпеки у селі Старичі. ''Ми тут для того, щоб підняти бойовий дух нашим хлопцям, але я помітив, що вони самі можуть усім підняти бойовий дух своїм запалом та любов'ю до Батьківщини. Мені дуже приємно спілкуватися саме з нашими військовими, адже вони, як ніхто інший є впевнені у нашій перемозі. З такими хлопцями нам ніякий ворог не страшний і я щиро впевнений в тому, що перемога буде лише за нами'', - наголосив Максим Козицький. Начальник військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби Володимир Книгиницький розповів про потреби центру. Він повідомив, що станом на зараз є потреба у компонентах та препаратах крові, а саме в еритроцитах та свіжозамороженій плазмі . ''Проблем зі здачею крові немає, адже багато людей звернулося з пропозицією стати донорами, а також у нас є досить запасів крові. За це я дякую усім небайдужим, хто долучився до цього до наповнення банку крові'', - сказав начальник центру. Володимир Книгиницький зазначив, що військові отримують усю необхідну допомогу та перебувають під цілодобовим наглядом лікарів. Спільно з очільником Львівщини поспілкувався з військовослужбовцями музикант Святослав Вакарчук. ''Усі ви народилися в сорочках, адже ви живі, а зовсім скоро ще й станете здоровими. Я впевнений, що персонал госпіталю зробить усе можливе, щоб ви чимскоріш знову стали на ноги та знову змогли дихати на повні груди'', - сказав Святослав Вакарчук. Також начальник військово-медичного клінічного центру зазначив, що станом на зараз вільних ліжкомісць є достатньо для надання допомоги усім військовим.
Актуальні потреби військового госпіталю у Львові: перелік
13 березня 2022
У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону перебувають поранені, зокрема поступають люди, які постраждали внаслідок авіаудару по Міжнародному центру миротворчості та безпеки. На сьогодні госпіталь потребує: - Апарати зовнішньої фіксації кісток (передпліччя, стегнової кістки, великогомілкової кістки) – (100 шт.). - Насос для вакуумної терапії ран (20 шт.). - Комплект витратних матеріалів для вакуумної терапії ран (200 шт.). - Коагулятор електрохірургічний (2 шт.). - Дриль ортопедичний (1 шт.). - Укомплектовані індивідуальні тактичні аптечки для військових (50 тис. шт.). В кого є можливість допомогти, прохання контактувати: 38 (097) 9858669 Фінансово підтримати поранених бійців, які перебуватимуть у Львівському госпіталі можна: БФ «Фундація підтримки медицини для військових» ЄДРПОУ 43005599 ПриватБанк Код Банку-одержувача ЄДРПОУ банку 1436057, код банку 325321 Рахунок UA073052990000026002021006136 Картка 5169 3305 1877 5280 КredoBanк Код банку 325365 Рахунок UA463253650000000260050005063 Призначення - Добровільна благодійна пожертва
Військовий госпіталь у Львові забезпечений усім необхідним
10 березня 2022
Близько 120 військових поранених прибули на лікування у Військово-медичний клінічний госпіталь Західного регіону. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький. «На даний момент заклад повністю забезпечений ліками, запасами крові, нагальної потреби в медикаментах немає. Ці питання закривають спільно з постачанням армії, волонтерів та громадськості, благодійних організацій, які повністю забезпечують ліками», - розповів начальник Львівської ОВА. Важких поранених немає. Закликаємо не розповсюджувати жодної інформації про будь-які потреби госпіталю. Львівська ОВА щоденно повідомлятиме усю актуальну інформацію про Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - м. Львів.
Військовий госпіталь у Львові забезпечений усім необхідним: Львівська ОВА
7 березня 2022
Станом на ранок 7 березня у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (військовому госпіталі), що знаходиться у Львові, перебувають поранені. Всі отримують якісну медичну допомогу. Пацієнтів у важкому стані немає. Інформуємо про те, що госпіталь забезпечений усім необхідним та додаткових потреб немає. Нагально просимо не розповсюджувати жодної інформації про будь-які потреби госпіталю! Львівська обласна військова адміністрація повідомлятиме усю актуальну інформацію про Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - м. Львів.
«На лікування до військового госпіталю учора прибуло понад 50 поранених», - Орест Чемерис
3 березня 2022
Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, або ж, як його звикли називати госпіталь на вул. Личаківській, сьогодні посилено працює з регіонами, які найбільше постраждали від ворожих дій окупантів. Медичний заклад приймає поранених військових. Сьогодні госпіталь має усе необхідне для лікування. Про це на брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації Орест Чемерис. «Упродовж учорашнього дня на лікування прибули більше ніж 50 поранених та травмованих. Стан - середньої важкості. Всю необхідну допомогу вони отримують. Проблеми з медикаментами немає»,- зазначив Орест Чемерис. Нагадаємо, як розповів начальник Військово-медичного клінічного центру Володимир Книгицький наразі збору медикаментів не оголошують. Також, як розповів керівник департаменту, область має достатні резерви крові. «Ми маємо бути постійно готові, але зараз поспішати здавати кров не потрібно. Амбулаторна і стаціонарна допомога надається в повному обсязі, працює первинний, вторинний і третинний рівні. Всі сімейні лікарі та медичні працівники є на роботі»,- зазначив Орест Чемерис. Заклади для госпіталізації готові до прийому пацієнтів і мають всі необхідні медикаменти. Також для безперебійного забезпечення медикаментами та продуктами створять робочу групу. Своєю чергою учора на рівні Уряду та Офісу Президента створили робочу групу, яка буде складатись з одного представника з кожної області. Туди входитимуть керівники чи власники аптечних або торгових мереж, які мають забезпечити повний запас товарів на полицях, що в аптеках, що в торгових мережах. Як розповів заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, інформація про недостатню кількість тих чи інших препаратів є фейковою. Всі запаси поповнюються. Однак, є певні питання з логістикою. «Ми хочемо зробити так, щоб логістика в найближчий день–два працювала по всій Україні однаково і ми могли швидко переміщувати ті чи інші товари», - зазначив він.
«Військовий госпіталь повністю забезпечений ресурсами, тому наразі збору не оголошуємо», - начальник центру
1 березня 2022
Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, або ж, як його звикли називати госпіталь на вул. Личаківській, повністю забезпечений усім необхідним для надання медичної допомоги пораненим. Жителів області просять поки не організовувати додатковий збір. Про це повідомив начальник центру Володимир Книгицький. «Наш центр надає медичну допомогу не лише в області. Ми охоплюємо весь західний регіон, тобто і Волинь, і Рівне, і Тернопіль тощо. Вся система комунікації між цими закладами добре налагоджена. Також ми комунікуємо з Львівською ОВА, обмінюємось потребами», - розповів пан Книгицький. Зараз військовий госпіталь посилено працює з регіонами, які найбільше постраждали від ворожих дій окупантів – Одеса, Київ та Харків. До слова, кількість поранених, які надходять у центр не значна, як заявив начальник. «Учора прибули 82 поранених та травмованих. Це пацієнти з різних областей України та різних військових частин. Зараз усіх обстежили. Важких пацієнтів, на щастя, нема. У всіх позитивна динаміка одужання. Звичайно, нашим фахівцям довелось проводити хірургічні втручання. Найпоширеніші діагнози пацієнтів пов’язані з травмами кінцівок, черепно-мозковими травмами, контузіями. Якщо пацієнти не потребують стаціонарного лікування, то ми скеровуємо їх до Трускавця. Там, у військовому санаторії працює госпіталь для поранених, які потребують курс відновлення та реабілітації. Зараз не 2014 рік, працівники вже навчені, необхідні засоби медичні є», - наголосив Володимир Книгицький. За словами начальника, центр станом на зараз забезпечений повністю усім. Допомагають волонтери, громадські організації, та й узагалі весь світ. «Нам зараз необхідний спокій у цьому питанні. Не сійте паніку. У разі необхідності тих чи інших засобів, ми повідомлятимемо», - підсумував начальник госпіталю. До слова, на офіційному сайті Військово-медичного клінічного центру Західного району опубліковані всі рахунки, на які можна перерахувати кошти для підтримки.
Де на Львівщині можна здати кров: перелік пунктів збору
24 лютого 2022
Як повідомили у Львівському обласному центрі служби крові, на Львівщині здати крові можна у чотирьох відділеннях переливання крові у Львові та у 21 відділенні в районах (які розташовані при центральних і районних лікарнях). При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу. Відділи переливання крові у м. Львові: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова (вул. Івана Миколайчука, 9, м. Львів); Львівський обласний центр служби крові (вул. Пекарська, 65, м. Львів) (Пн-Пт, 8:30-14:00) Військово-медичний клінічний центр Західного регіону (вул. Личаківська, 26, м. Львів) Клінічна лікарня Львівської залізниці (вул. І. Огієнка, 5) Перелік центральних і районних лікарень по області – за посиланням. Що потрібно знати, якщо ви хочете стати донором крові: Вік від 18 до 60 років Вага більше 60 кг Відсутність складних серцево-судинних захворювань Після вживання будь-яких ліків, кров можна здавати після 10 днів від припинення курсу прийому ліків Звечора перед тим обмежити вживання жирних, смажених, гострих страв, сніданок має бути легким Водночас власне у Центрі зазначили, що крові є абсолютно достатня кількість наразі. Кров має обмежений термін зберігання – до 30 днів, тож донорів запрошують здавати кров через кілька днів. Сьогодні станом на 13:00 у Центрі кров здали вже 90 людей. Контакти Львівського обласного центру служби крові: 032 275 64 05
«За останню добу у Львівський військовий госпіталь поступили 24 пацієнти», - Максим Прикупенко
7 вересня 2021
У Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих перебуває 104 пацієнти з діагнозом COVID-19, з яких 11 у реанімаційному відділенні (з них 3 – на ШВЛ). Про це розповів керівник госпіталю Максим Прикупенко на брифінгу щодо епідситуації на Львівщині. «За останній тиждень фіксуємо значне зростання кількості госпіталізованих хворих. За останню добу в госпіталь поступили 24 пацієнти. Для порівняння – ще минулого тижня щодоби поступали 2-3 хворих», - зазначив Максим Прикупенко. Він також розповів, що близько 70% госпіталізованих є кисневозалежними. Загалом для хворих на ковід у госпіталі передбачено 700 ліжкомісць.
Максим Козицький відвідав воїнів ООС у військовому госпіталі
22 квітня 2021
Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав воїнів ООС у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові. 13 квітня їх перевезли сюди літаком зі шпиталю у Харкові. Військові з різних куточків України: Харківської, Івано-Франківської, Волинської, Полтавської, Черкаської, Закарпатської областей. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові, де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування. Четверо з них отримали вогнепальне поранення, один – важко травмований. Після перенесених операцій та стабілізації стану військові потребують консультації вузьких спеціалістів, якісної діагностики. «Подякував хлопцям за їх стійкість та силу духу. За все, що робили та роблять для всіх нас. Саме завдяки таким, як вони, ми маємо можливість сьогодні жити та працювати у нашій країні. Побажав їм якнайшвидше одужати», - зазначив Максим Козицький.