''З такими воїнами перемога буде за українським народом'', - Максим Козицький

14 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький відвідав поранених українських захисників, які проходять лікування у військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Сюди скеровують військових з різних куточків України в тому числі ті, які постраждали від вчорашнього ракетного обстрілу Міжнародного центру миротворчості та безпеки у селі Старичі.

''Ми тут для того, щоб підняти бойовий дух нашим хлопцям, але я помітив, що вони самі можуть усім підняти бойовий дух своїм запалом та любов'ю до Батьківщини. Мені дуже приємно спілкуватися саме з нашими військовими, адже вони, як ніхто інший є впевнені у нашій перемозі. З такими хлопцями нам ніякий ворог не страшний і я щиро впевнений в тому, що перемога буде лише за нами'', - наголосив Максим Козицький.

Начальник військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби Володимир Книгиницький розповів про потреби центру. Він повідомив, що станом на зараз є потреба у компонентах та препаратах крові, а саме в еритроцитах та свіжозамороженій плазмі .

''Проблем зі здачею крові немає, адже багато людей звернулося з пропозицією стати донорами, а також у нас є досить запасів крові. За це я дякую усім небайдужим, хто долучився до цього до наповнення банку крові'', - сказав начальник центру.

Володимир Книгиницький зазначив, що військові отримують усю необхідну допомогу та перебувають під цілодобовим наглядом лікарів.

Спільно з очільником Львівщини поспілкувався з військовослужбовцями музикант Святослав Вакарчук.

''Усі ви народилися в сорочках, адже ви живі, а зовсім скоро ще й станете здоровими. Я впевнений, що персонал госпіталю зробить усе можливе, щоб ви чимскоріш знову стали на ноги та знову змогли дихати на повні груди'', - сказав Святослав Вакарчук.

Також начальник військово-медичного клінічного центру зазначив, що станом на зараз вільних ліжкомісць є достатньо для надання допомоги усім військовим.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook