«На лікування до військового госпіталю учора прибуло понад 50 поранених», - Орест Чемерис

3 березня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, або ж, як його звикли називати госпіталь на вул. Личаківській, сьогодні посилено працює з регіонами, які найбільше постраждали від ворожих дій окупантів.

Медичний заклад приймає поранених військових. Сьогодні госпіталь має усе необхідне для лікування. Про це на брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації Орест Чемерис.

«Упродовж учорашнього дня на лікування прибули більше ніж 50 поранених та травмованих. Стан - середньої важкості. Всю необхідну допомогу вони отримують. Проблеми з медикаментами немає»,- зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, як розповів начальник Військово-медичного клінічного центру Володимир Книгицький наразі збору медикаментів не оголошують. 

Також, як розповів керівник департаменту, область має достатні резерви крові.

«Ми маємо бути постійно готові, але зараз поспішати здавати кров не потрібно. Амбулаторна і стаціонарна допомога надається в повному обсязі, працює первинний, вторинний і третинний рівні. Всі сімейні лікарі та медичні працівники є на роботі»,- зазначив Орест Чемерис.

Заклади для госпіталізації готові до прийому пацієнтів і мають всі необхідні медикаменти. Також для безперебійного забезпечення медикаментами та продуктами створять робочу групу.

Своєю чергою учора на рівні Уряду та Офісу Президента створили робочу групу, яка буде складатись з одного представника з кожної області. Туди входитимуть керівники чи власники аптечних або торгових мереж, які мають забезпечити повний запас товарів на полицях, що в аптеках, що в торгових мережах.

Як розповів заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, інформація про недостатню кількість тих чи інших препаратів є фейковою. Всі запаси поповнюються. Однак, є певні питання з логістикою.

«Ми хочемо зробити так, щоб логістика в найближчий день–два працювала по всій Україні однаково і ми могли швидко переміщувати ті чи інші товари», - зазначив він.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook