Скажу відверто: я не дуже вірю в результат цієї зустрічі - Президент про переговори на Прип’яті

27 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Як зазначив Президент України, під час телефонної розмови він детально пояснив Олександру Лукашенку, президенту Білорусі, неможливість їхнього зіткнення.

«Я не хочу, щоб ракети, літаки, гвинтокрили летіли в Україну з Білорусі. Я не хочу, щоб ішли війська в Україну з Білорусі. І він мене запевнив у цьому. Моє завдання як Президента – захистити нашу державу. І ви побачили протягом цих жорстких днів, як ми це завдання виконуємо.Олександр Лукашенко звернувся до мене, щоб українська та російська делегації зустрілися на річці Прип'яті. Підкреслю: без жодних умов», - сказав Президент.

«Скажу відверто, як завжди: я не дуже вірю в результат цієї зустрічі, але нехай спробують. Щоб потім у жодного громадянина України не було жодного сумніву, що я як Президент не намагався зупинити війну, коли був нехай і маленький, але все ж таки шанс», - наголосив він.

«І поки наші хлопці там, Президент тут, керівник Офісу тут, Прем'єр-міністр тут, армія тут, Головнокомандувач тут. Ми всі будемо боронити нашу державу й наші кордони. Ми з вами маємо діяти прагматично, щоб досягти нашої мети. А наша мета – це наша територіальна цілісність. Нашу позицію ви побачили на сто відсотків. Це – безумовний захист національної державності», - сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше президенти України та Білорусі домовилися, що українська делегація зустрінеться з російською без попередніх умов на українсько-білоруському кордоні, в районі річки Прип'ять.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook