Президент розповів про ситуацію в областях, де тривають ворожі обстріли

24 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Українська армія, наші прикордонники, сили поліції та спеціальних служб зупинили атаки ворога. Мовою конфлікту це можна назвати оперативною паузою. Про це у своєму зверненні зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Текст зі звернення:

«На Донбасі наші Збройні Сили діють на відмінно.

Харківський напрямок дуже складний. Сили для захисту міста працюють, вони надійні, вони – наші хлопці.

Найбільш проблемна ситуація у нас на півдні. Наші війська ведуть запеклі бої у передмісті Херсону. Ворог тисне з окупованого Криму, намагається просунутись у бік Мелітополя.

На півночі країни ворог повільно просувається в Чернігівській області. Там є кому його тримати. Надійна оборона побудована в Житомирській області.

Вооружений (озброєний – ред.) десант в Гостомилі (Київська область – ред.) блокують. Війська отримали наказ на знищення.

Є втрати наших Героїв. Захоплені в полон російські бійці. Знищено багато російської авіації та броньованої техніки.

Я на постійному зв’язку з лідерами держав-партнерів та міжнародних організацій. росія вже почала отримувати перші санкції з великого пакету санкцій – найбільш потужніших в світовій історії… Я проговорив з багатьма лідерами – Великобританії, Туреччини, Франції, Німеччини, Європейського Союзу, США, Швеції, Румунії, Польщі, Австрії та іншими… Якщо ви нам сьогодні не допоможете, то завтра війна постукає у ваші двері », - зазначив Президент.

Фото: скріншот з відео

Ключові слова:

Зеленський

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook