«На Львівщині вже затримали близько 95 підозрілих осіб», - заступник начальника ГУ Нацполіції області

2 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Нацполіція у Львівській області продовжує працювати в посиленому режимі. У нічний час до патрулювання залучаються більше тисячі працівників поліції. Про це повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

До Національної поліції області щоденно надходять повідомлення про підозрілих осіб. Порівняно з періодом мирного часу, їхня кількість зросла в рази.

«В середньому на добу ми отримуємо 10 200 повідомлень. До воєнного періоду цей показник сягав 1500 тисячі. Підозрілих осіб ми перевіряємо на постійній основі. Станом на зараз близько 95 осіб вже затримали. Спільно з працівниками СБУ ми проводимо рейди. Нам надають інформацію небайдужі громадяни. Ми швидко ідентифікуємо людину, звідки вона прибула та з якою метою», - резюмував Дмитро Міхалець.

Він також повідомив, що у Львівській області від початку воєнних дій надійшло 318 повідомлень про так звані мітки, які також опрацьовують правоохоронні органи.

Важливо: Керівників громад та районних військових адміністрацій закликають впорядкувати блокпости.

Станом на зараз у Львові розгорнули 13 блокпостів та ще 8 по області. Однак їхню кількість саме в місті сьогодні вирішили збільшити. Усе для того, аби повністю взяти під контроль в’їзд та виїзд громадян за його межі.

«Звертаюсь до громад, до тих населених пунктів, де самовільно встановили блокпости: будь ласка, не займайтесь самодіяльністю. Наших сил вистачає, аби забезпечити безпеку в місті та області. На блокпости будуть надалі залучатися представники територіальної оборони. Тому краще усі свої добрі наміри спрямувати до патрулювання біля об’єктів критичної інфраструктури, адже це куди ефективніше. Вже під час таких патрулювань можна помітити підозрілих осіб та викликати поліцію», - наголосив Дмитро Міхалець.

Алгоритм дій простий. Спершу вам необхідно звернутися в райдержадміністрацію чи територіальну громаду та подати свою кандидатуру на патрулювання. Адміністрація надає готові списки у Поліцію, де усіх, хто зголосився розподілятимуть по тих чи інших об’єктах.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook