За два тижні від початку війни Західний кордон перетнули понад 1,5 мільйона осіб

10 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

За два тижні Західний кордон перетнули понад 1,5 мільйона осіб. До України прибули майже 200 тисяч наших земляків.

За добу, 9 березня, державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 118 тисяч осіб та майже 16 тисяч транспортних засобів. Показники свідчать, що пасажиропотік залишився майже незмінним відносно попередньої доби.

Минулої доби з України вибули майже 102 тисячі осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 73 тисячі людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. У результаті цього на даному напрямку все ще відмічаються накопичення людей, автомобілів, а також пасажирських автобусів.

До України за минулу добу прибуло близько 16 тисяч осіб, майже 12,5 тисяч з яких – українці. Більшість з них становлять чоловіки, що планують стати до лав оборонців Батьківщини. Пишаємося і дякуємо землякам, які їдуть захищати майбутнє своєї країни!

Загалом, з 24 лютого, західні кордони України перетнули понад 1,5 мільйона осіб. Чисельність тих, які виїхали за кордон становить понад 1 мільйон 340 тисяч, з яких майже 1 мільйон 180 тисяч громадяни України, решта 165 тисяч – іноземці.

За останні два тижні до України повернулися понад 190 тисяч наших земляків! Переважна більшість з них – чоловіки, які готові стати до строю зі зброєю в руках.

Нагадаємо, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють у цілодобовому режимі. Прикордонники та митники докладають усіх можливих зусиль щодо пришвидшення оформлення осіб на виїзд з України і оформляють гуманітарну допомогу для українського населення та захисників України. До слова, за минулу добу на західних кордонах було оформлено 450 транспортних засобів з вантажами. Загалом вже оформлено понад 5200 автомобілів з гуманітарною допомогою.

Держприкордонслужба рекомендує: для перетину кордону до ЄС обирайте також пункти пропуску на кордонах з Угорщиною, Словаччиною, Румунією, а також з Республікою Молдова.

Наразі пункти пропуску з даними країнами майже порожні або завантажені мінімально. Їх завантаженість кожні три години висвітлюється на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби - Західний Кордон. Стежте за оновленнями.

Просимо усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook