На Львівщині упродовж доби 4 рази лунали сповіщення про повітряну тривогу: Максим Козицький

22 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Напередодні у Львівській області 4 рази сповіщали про повітряну тривогу. Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну це найбільша кількість сповіщень за добу.

Двічі повідомляли про небезпеку через старт ракет Іскандер з території республіки Білорусь, один раз попереджали про наліт стратегічної авіації росії з акваторії Чорного моря. Також сирени сповіщали про загрозу ракетної атаки.

«Дякую Збройним Силам, які бережуть нас на всіх фронтах і закликаю жителів Львівщини бути дуже уважними до сигналів тривоги. Якщо лунає сирена, отже є небезпека. Не гуляйте вулицями, не грайтеся з дітьми на дитячих майданчиках – біжіть в укриття чи найбільш захищене місце вдома. Наша армія робить все можливе і надможливе, але і від нас залежить», - зауважив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Разом з цим, учора прийняли і розселили в області ще 5400 вимушених переселенців. Від початку війни кількість людей, яким надали прихисток на Львівщині, становить понад 216 тисяч.

«Маємо ще приблизно 18 тисяч облаштованих вільних місць у державних та комунальних закладах і 700 у приватній сфері», - додав очільник області.

Кордон на пунктах пропуску у Львівській області за минулу добу перетнули майже 23 тисячі людей. Динаміка виїзду за кордон зменшується. Відповідно – великих черг немає. Від початку повномасштабного вторгнення кордон між Львівською областю та Польщею перетнули 1 мільйон 156 тисяч людей.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook