Військовозобов’язані жителі Львівщини так само як і переселенці стають на військовий облік

17 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

В соцмережах поширюється інформація стосовно того, що начебто військовозобов’язані жителі Львівщини спокійно пересиджують вдома, а у військкоматах можна побачити тільки вимушених переселенців.

Як наголосив начальник Львівської військової адміністрації Максим Козицький, ця інформація не відповідає дійсності. Лише за минулу добу мобілізували 760 жителів Львівщини. Водночас від початку війни мобілізували понад 26 тисяч жителів нашої області

«Усі військовозобов’язані мають з’явитися у військкомати. Немає значення, це жителі Львівщини чи інших областей. Як начальник Львівської обласної військової адміністрації я видав розпорядження, згідно з яким громадяни України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину в період воєнного стану, не пізніше ніж через 24 години після прибуття мають з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік», - зазначив очільник області.

Нагадаємо, раніше ми писали, як саме на Львівщині контролюють, чи стають військовозобов’язані переселенці на військовий облік. Читайте за посиланням.

«Прошу вас, не шукайте зловмисників серед своїх. Зараз ворог у нас один. Це він знищує наших цивільних, дітей та інфраструктуру – винищує все українське. Нам усім необхідно єднатися», - додав Максим Козицький.

Зараз на Львівщині можна вступити у лави ТрО. Триває додатковий набір у 103 окрему бригаду Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Щоб зголоситися, необхідно прийти на вулицю Батуринську, 2 у Львові. Всю актуальну інформацію публікують на фейсбук-сторінці 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.

Якщо маєте додаткові запитання, телефонуйте за номером: 096 080 69 87

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook