«Чисельність добровольчих формувань Львівської області складає десятки тисяч осіб», - заступник Віталій Загайний

5 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

До підрозділів територіальної оборони у Львівській області входять дві бригади: 103-тя та 125-та. Наразі завершується процес їхнього укомплектування.

Також в області активно створюють добровольчі формування. Про це повідомив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Віталій Загайний.

Нагадаємо, що батальйони 103-ої бригади розміщені у всіх районах області, а п’ять батальйонів 125-ої бригади саме у Львові.

«Коли ми говоримо про чоловіків призовного віку (18-60 років), то вони мають змогу долучитися до добровольчих формувань, які разом з підрозділами тероборони передбачені в Законі «Про національний спротив». Ці формування активно створюються як у Львові, так і територіальних громадах Львівщини. Зараз чисельність добровольчих формувань складається з десятків тисяч людей. Добровольці мають власну зброю з необхідними дозволами. Вони беруть участь в патрулюваннях на визначених територіях, блокпостах тощо», - зазначив Віталій Загайний.

До слова, офіційна кількість блокпостів на території Львівщини - 25. Усі решта - самовільні. 

«Ми чудово розуміємо патріотичний мотив наших громадян, але ці блокпости можуть бути трансформовані у спостерігальні. Тобто ті, що не матимуть права перекривати рух транспорту. Частину самовільних блокпостів ми будемо прибирати», - наголосив заступник.

Як запевнив заступник, для того, щоб регулювати процес діяльності добровольчих формувань в області до кінця сьогоднішнього дня буде виданий окремий наказ начальника військової адміністрації Максима Козицького.

«За потреби, люди, які хочуть вступити до лав добровольчих формувань зможуть отримати зброю, яка перебуває в розпорядженні наших військових. Згідно з Законом, правильно оформлена процедура дає людям, які залучені в добровольчі формування певні соціальні гарантії». – наголосив заступник.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook