Військовозобов’язані переселенці можуть звертатися в спеціальний координаційний центр у Львові

5 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Коли розпочалися активні атаки з боку окупанта на українські міста, до Львівщини почали з’їжджатися десятки, а то й сотні тисяч переселенців. Частина з них – чоловіки призовного віку.

Відповідно до загальної мобілізації, вони мають бути закликані до війська. Про це під час брифінгу наголосив заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Віталій Загайний.

Читайте також: Чисельність добровольчих формувань Львівської області складає десятки тисяч осіб.

Також він повідомив, що напередодні у Львові запрацював окремий координаційний центр роботи з військовозобов’язаними переселенцями. Розташований він за адресою вул. Ветеранів, 11. Значний обсяг роботи районних ТЦК та СП перебрав на себе саме цей центр.

«Закликаю внутрішньо переміщених чоловіків віком від 18 до 60 років звертатися за допомогою до центру. Там ви зможете отримати якісну юридичну підтримку. До слова, від початку роботи центру близько половини осіб, які вже звернулися, були скеровані до районних військкоматів. Усіх оформили, а відтак, у них з’явилась можливість долучитися до Збройних Сил України», - розповів заступник.

Важливо. Підставами для того, аби не бути закликаним до війська є наявність інвалідності. Також не можуть призивати батьків багатодітних дітей.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook