Власників складських та комерційних приміщень застерігають від підняття цін на оренду

22 березня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні Львівщина стала прихистком для сотень тисяч українців, які постраждали від бойових дій. Наша область сприяє і релокації підприємств з гарячих точок на Львівщину, таким чином зберігаючи виробництва та робочі місця. Тут, в області, підприємцям підшукують комерційні та складські приміщення. Проте, останнім часом з’явились орендарі, які  необгрунтовано піднімають ціни на оренду у п’ять ато й більше разів.

Про це розповів керівник департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації Степан Куйбіда.

«Є окремі суб’єкти господарювання, які воліють заробити. І мені прикро про це говорити, адже Львівщина сьогодні - це область, яка є опорою в гуманітарній допомозі, надійним тилом для всієї України, Львівщина – це область, де знають як вести бізнес і є висока культура його ведення»,-  зазначив він.

На недобросовісних орендарів жаліються підприємці, які релокують свої виробництва. Адже вартість оренди за м² зростає більш як у 5 разів.  

«Я вже отримував неодноразові дзвінки від керівників підприємств, які хочуть релокуватись на територію області. Були реальні ситуації, коли вони приїжджають і оглядають ті чи інші виробничі потужності, а натомість варта оренди такого приміщення зростає в геометричній прогресії. І складно пояснити підприємцю, який працював до прикладу в Києві і платив за оренду від 25-35 грн за м², чому ціна на оренду у Львівській області зростає до 150 грн ато й більше за м² при площі 10 тис або 50 тис м²» -  розповів Степан Куйбіда.

Недобросовісним орендарям наголошують на недопущенні таких дій, одні реагують, проте, як зазначив керівник департаменту, щодня все більше тих, хто готовий заробляти на війні та на горі підприємців, які тікають з під обстрілів.

«Ми будемо реагувати на такі речі доволі жорстко. А небайдужих мешканців і суб’єктів підприємництва просимо звертатися у департамент економічної політики з конкретними фактами завищених цін і порівняннями в ціновій політиці, яка була до війни і яка є сьогодні», - додав Степан Куйбіда.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook