На пункті пропуску «Краківець» для тих, хто виїжджає за кордон, працює «теплий коридор»

26 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

На Львівщині на пункті пропуску «Краківець» працює так званий теплий коридор. Його облаштували через величезні черги, які, тікаючи від війни, змушені були відстояти люди, щоб перетнути українсько-польський кордон.

«Теплий коридор» працює у пункті пропуску «Краківець» уже майже два тижні. Тут волонтери допомагають усім, хто приходить, аби погрітися чи перепочити – жінкам, дітям, пенсіонерам. 

Сам коридор побудували у вигляді дерев’яної веранди з лавочками та столами. З коридору можна потрапити у намет, де працюють волонтери. Вже у наметі людей забезпечують харчуванням та гарячими напоями. На місці активно працюють волонтери. 

Крім цього, тут є окреме місце, де зберігають для людей теплі речі, зокрема ковдри, пледи та одяг. Також тут облаштували спальні місця, де люди можуть відпочити. Приміщення обігрівають, тут також є розетки для мобільних пристроїв. 

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України через «теплий коридор» у Краківці пройшли близько 10 тисяч людей. Зараз кількість людей на кордонах дещо зменшилася.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook