На Львівщину надійшла медична гуманітарна допомога з Німеччини

30 березня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

На Львівщину надійшло близько 6 тонн медичної гуманітарної допомоги з Німеччини. Це стало можливим за ініціативи ІГО "Захистимо Україну разом", яка включає кілька місцевих громадських формувань, зокрема, "Будуймо Україну Разом", "Соціальний захист населення та учасників АТО", "Народна Євро Сила" та "ІСUPP". 

Серед гуманітарного вантажу - інсуліни різних видів, кровоспинні препарати. Вантаж вже прибув на Львівщину і для подальшого розподілу його направили на один із аптечних складів області. 

Частину медикаментів отримають чотири заклади охорони здоров'я Львівщини, два з яких - дитячі. Інша частина зберігатиметься на складі для подальших потреб як Львівщини, так і інших регіонів України.

Зазначимо, що медикаменти збирали у різних містах Німеччини і централізовано відправили з лікарні німецького міста Реґенсбурґ під назвою "Милосердні брати". Організували збір коштів для закупівлі медичної гумдопомоги доктори Губертус фон Восс та Мішель Мертер. Вони повідомили, що зараз по всій країні відбуваються благочинні концерти, а за виручені від них кошти планують закупити ще одну партію ліків.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook