Працівники релокованих в область підприємств матимуть можливість отримати низку медичних послуг безплатно

5 травня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні департамент економічної політики Львівської ОВА підписав Меморандум про співпрацю з Медичним центром «Клініка IQMED». Згідно з меморандумом медичний заклад надаватиме безоплатну медичну допомогу співробітникам  підприємств, евакуйованих із зони бойових дій на територію Львівської області.

«На Львівщину свої виробничі потужності вже перевезли 125 підприємств з різних регіонів  України, щодня їх кількість зростає. Відтак, питання медичного забезпечення працівників цих релокованих підприємств, які були вимушені покинути свої домівки, рятуючись від військових дій, є актуальним. Так, у співпраці з нашими партнерами переселені особи матимуть можливість отримати низку медичних послуг безоплатно», - зазначив керівник департаменту Степан Куйбіда.

Відтак, в межах Меморандуму сторони співпрацюватимуть у таких напрямках:

- захисту здоров'я і працездатності співробітників підприємств, евакуйованих із зони бойових дій на територію Львівської області, визначення медичних потреб співробітників;

- зниження фінансових проблем роботодавця і співробітників, пов'язаних з організацією і наданням медичної допомоги; 

- скорочення кількості днів непрацездатності співробітників за рахунок надання якісної медичної допомоги і контролю над процесом одужання тощо.

Нагадаємо, що для підтримки, в тому числі релокованих підприємств, в області розпочали реалізацію Програми підтримки бізнесу на період воєнного стану. До неї вже залучили донорські організації, завдяки чому збільшили фінансовий ресурс удвічі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook