Максим Козицький зустрівся з представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста

14 квітня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький провів зустріч з керівником відділу операцій з переміщенням у Міжнародному комітеті Червоного Хреста Кеті Атфілд. На заході обговорили потреби регіону в сфері гуманітарного забезпечення цивільного населення, внутрішньо переміщених осіб та людей з особливими потребами.

Максим Козицький наголосив на важливості присутності таких організацій як Червоний Хрест.

''З кожним тижнем нам все більше зброї надають країни Заходу. Це свідчить про те, що світова спільнота підтримує нашу країну і хоче допомагати нам у стримуванні агресора. Але водночас необхідно підтримувати та збільшувати кількість гуманітарних місій для цивільного населення у межах країни, адже багато людей постраждало через воєнні дії на території нашої держави. Лише спільними та консолідованими зусиллями ми зможемо перемогти у цій війні'', – акцентував під час зустрічі очільник області.
 
Кеті Атфілд розповіла про діяльність Червоного Хреста в Україні та області.
 
''Ми намагаємося допомагати містам, які потрапили в облогу та в організації гуманітарних коридорів. Також ми розшукуємо родичів та рідних, які втратили зв'язок один з одним. Ми маємо намір працювати з людьми, які отримали психологічні травми через пережиті воєнні дії. Основним фокусом нашої діяльності в Західному регіоні є робота з притулками для внутрішньо переміщених осіб. Ми є більш націленими на роботу на східній території країни, адже вона більше постраждала. Також ми плануємо облаштувати в одному з обласних центрів на заході України медичний хаб, звідки ліки надходитимуть в найбільш постраждалі регіони країни'', - сказала Кеті Атфілд.
 
Вона зазначила, що у західних областях волонтери Червоного Хреста присутні на залізничних станціях та вокзалах, де надають допомогу внутрішньо переміщеним особам. У межах Львівської області працюють також підрозділи Німецького та Австрійського відділень Червоного Хреста. Кеті Атфілд також додала, що у планах організації є створення гарячої лінії для усіх, хто постраждав та потребує допомоги.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook